reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Piaseczna i okolic

reklama
Paula21 - tak, byłam na zwolnieniu 2,5 miesiąca ... miałam kilka dni plemień na początku no i grypa szalała u mnie w pracy więc wspólnie z lekarzem postanowiłyśmy, że przeczekam w domku ;)

ja jak na razie mam miłą ciążę, tzn. oprócz zmęczenia w I trymestrze i czsem zgagi to żadnych innych dolegliwości ....; ) jak czytam przez co niektóre dziewczyny przechodzą to nazywam siebie szczęściarą ...
 
Paula, ja nadal chętna do metamorfozy, powiedz mi tylko, czy Ty powinnaś mnie zobaczyć żeby stwierdzić co Ci będzie potrzebne, czy masz materiały, czy mam coś kupić?? W tym tygodniu jeździmy z małym do lekarzy, ale może w następnym? Kidy by Ci najbardziej pasowało?
Kpi, moja ciąża była rewelacyjna:) Takiej Ci życzę. Poza zgagą kilka razy pod koniec (na własne życzenie z resztą - patrz 2 talerze grochówki na kolację), nie miałam się do czego przyczepić:)
Płci maleństwa jeszcze nie znasz pewnie? Czy masz swoje typy?
 
kpi23 u mnie też niestety były plamienia więc tabletki i zastrzyki na potrzymanie, ale gwiazda urodziła się jak okaz zdrowia i tak jest do dziś... :-D

malina raczej jestem przygotowana na różne możliwości, szczegóły można dogadać przez tel ;-) Z Julcią moją mogła bym o każdej porze dnia, ale niestety pilnuję córci mojej siostry a przy niej nie da się pracować to przyjmuję poniedziałki i czwartki od 15:00 a pozostałe 3 dni od 17:00.
 
malina1979 - płeć znam, a jak, na 90% dziewczynka!
paula21 - moja dziecina dziś świeżo po "podglądaniu" - rozwija się dobrze, wszystko jest na miejscu, no i waży już 260gram ;), więc myślę, że wszystko będzie dobrze!
 
reklama
Do góry