reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Piaseczna i okolic

reklama
Hej Dziewczyny:-)
My z Paulą już miałyśmy okazję się spotkać:) Spotkanie owocne było:) Pozbawiło mnie odrostów:)
Paula, strzyżenie bardzo wskazane. Chyba zaczynają mi włosy lecieć po ciąży:eek:
Bolszyk, generalnie jestem chętna na wszelkiej maści kursy, marzy mi się kurs rysunku.. Ale fotografowanie nieźle brzmi. I to z dzieciaczkami się chodzi?
Kpi, jak samopoczucie? Maleńka ma się dobrze?
 
hej malinko no niestety bez dzieciaczkow ten kursik. no bo wiadomo chca czegos nauczyc. ale to jest kurs konkretnie dla mam. jak wejdziesz na link
www.fotomamy.pl
to tam bedzie sporo o tym kursie. z tego co sie z nimi kontaktowalam to czeka na mamy w marcu jakas niespodzianka. pewnie na stronie o tym bedzie lada dzien. wiec mysle,ze warto. pamietaj o hasle "tyle radosci" ja napewno sie skusze. bardzo mi zalezy dowiedziec sie jak robic ladne a nie takie zwykle zdjecia moim dzieciaczkom. marza mi sie takie rozmazane itp. a wiem,ze tam bede mogla zadac konkretne pytania dotyczace fotografowania dzieci i sie dowiedziec jak to zrobic. moze sie na ktoryms spotkamy? mi w sumie pasuje kazdy z tych terminow?
 
Poczytałam trochę o kursie. Problem polega na tym, że jedyny aparat jaki mamy jest stary jak świat, przeżył budowę, ma skopany wyświetlacz itp:-D W telefonie mam większą rozdzielczość aparatu..
Przed pójściem na kurs powinnam chyba najpierw sprzęt kupić:):-D:-D:-D
 
hej dziewuszki

oj te sentymenty.... :)
a u nas jelitowka. bylo ciezko.powoli wychodzimy a ja relaksuje sie przed kompem

z dziewczynami z innego watku szukamy innych mozliwosci spotkania sie w realu niz tylko spacer. i szukam roznych kursow moze i ktoras z Was skusze do poznania sie w realu a jednoczesnie zdobywania wiedzy. Cos co mnie kusilo od dawna a teraz dali niezla promocje i obnizyli o prawie polowe cene za kurs dla mam :
_

teraz kursik z 350 jest obnizony na 190 wiec cena bardzo fajna a idea klubu tez b.mi odpowiada. bo zawsze zrazalo mnie w kursach,ze zrobie, oni odbebnia i tyle. a tutaj ma byc forum dla mam, na ktorym juz po kursie bedzie mozna sie dopytywac co i jak dalej poprawiac :) wiec fajnie. wiecej info na
FotoMamy.pl - Akademia fotografii dziecięcej dla mam Aleksandry de Soleil

jak macie tez jakies inne pomysly to dawajcie.pozdrawiam


super pomysł ...
ja bym poszła na taki kurs ... tylko czy można z dzieciaczkiem jeszcze w brzuchu?
Jak się będziecie wybierały - proszę dajcie znać ...
 
kpi- ja ci powiem,ze ty chyba jestes w najlepszej z nas sytuacji zeby isc na taki kurs bo zanim maluch sie pojawi to juz bedziesz wiedziec co robic zeby go najlepiej sfotografowac :) i nie musisz myslec co zrobic z brzdacem :p ja coraz powazniej mysle o sobocie bo kolezanke tez namowilam :)

malinka- hmm z tego co tam czytalam to nie musisz miec aparatu. bo jesli masz to oni pomagaja ci zrozumiec co i jak z nim, opcje itp. wiec w twoim przyp b.bedzie chodzilo o to jak zadbac o szczegoly zeby bylo tak nazwijmy to "profesjonalnie"

a dwa juz dodali zakladke,ze wsrod mam, ktore w marcu beda na szkoleniach 10kwietnia rozlosuja duze zoo lego duplo. wiec jakby sie udalo to cena kursu zwrocona prawie dwukrotnie :p
 
kpi- i ty farciaro pewnie bys sie dala rade wypytac jak fajnie robic zdjecia w ciazy. tzn nie przed lustrem tylko jakies fajniejsze ujecia, dodatki itp :)
 
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy z okolic Piaseczna! Jestem nowa i postanowiłam się przywitać.
Mam nadzieję że szybko ogarnę to fajne forum:)
Pozdrawiam.
 
reklama
Malina niestety raczej każdego to czeka...:sorry:;-) Hormony wracają do zwykłego trybu pracy i to co w ciąży nie wypadło to wypada po urodzeniu... Ja ścięłam włosy z takich prawie do pasa na takie do ramion... garściami wyciągałam i naszukałam sobie tylu chorób że ho ho... :-D

Bolszyk moja dzidzia to już duża panna. Gada, śpiewa, cudak niezły...
A kursik super sprawa bo chyba każda z nas chciałaby umieć robić piękne zdjęcia :tak: :-)
Ja niestety nie dam rady, za dużo mam na głowie... Swoje dziecko, siostry dziecko, psa, prace domowe i zawodowe a w weekendy przyjeżdża mąż:rofl2: jednym słowem... doba jest za krótka... :-D

Ahne witaj! Napisz coś więcej o sobie... Masz dzieciaczki?

Pozdrawiam was cieplutko :-)
 
Do góry