reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Piaseczna i okolic

Paula- skad ja to znam :-) zeby doba miala wiecej godzin kiedy dzieci spia :-D

a na tej stronce foto-mamy jest teraz konkurs fotograficzny :-)

mi po ciazy zebole zaczely leciec a dokladnie to dziasla. taka bida matek :tak:

pozdrawiam
 
reklama
Witaj Ahne,ja również jestem początkująca ale tylko na forum bo z dzieciaczkiem mam już doświadczenie:).Teraz oczekuje drugiego dzidziusia:)
 
Ja jestem początkujaca zarówno na tym forum, jak i w Piasecznie:) Mieszkamy tutaj dopiero 3 miesiace.
Ostatnio wlasnie szukalam jakiejs szkoly rodzenia w Piasecznie, ale wszystkie jakie znalazlam byly platne. A poza tym nie jestem przekonana czy szkola jest mi akurat niezbedna.
 
Ahne szkoła rodzenia to naprawde dobry pomysł,przyda się napewno. Co do Piaseczna chętnie Cię zapoznam ze szczegółami tego miasteczka bo znam je od dziecka,chociaż od kilku miesięcy już tu nie mieszkamy.Ale codziennie wozimy córcie do przedszkola w Piasecznie.Właśnie wróciłam od ginekologa,byłam na badaniach kontrolnych,ale moja pani dr. jest taka wspaniała, że zerknęła na dzidziusia i wiem co bedzie!!!!!!Nareszcie hihi!Będzie synuś!
 
Ahne, a zamierzasz w Piasecznie rodzić?? Najlepiej szukać szkoły rodzenia chyba przy szpitalu, w którym chce się rodzić.. My tak zrobiliśmy.
A czy szkołą potrzebna? Ja uważam, że nie szkodzi. Dowiedziałam sie wielu ciekawych rzeczy. A przede wszystkim mój mąż! Został uświadomiony co Go czeka:):):)
Olivee gratulacje:) Wnioskuję, że jesteś spod Piaseczna? Skąd dokładnie? Może jesteśmy sąsiadkami, świat taki mały jest:)
 
malina1979 rodzić oczywiście będę w warszawie, ale zastanawiam się nad Solcem a z tego co wiem to tam szkoły nie ma. Poza tym nie jestem zameldowana w Warszawie, nie ucze się tam ani nie pracuję więc za szkołę musiałabym płacić. A to mi się nie uśmiecha. Dlatego pomyślałam o szkole w Piasecznie ale tu również są płatne.

olivee21 będę musiała jeszcze się nad szkołą zastanowić, na szczęście mam jeszcze dużo czasu:)
 
reklama
Do góry