reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Płocka i okolic o ile są. ..:)

G

goszczaca

Gość
Z czystym sumieniem polecam doktora Arkadiusza Biniewicza. Zanim zaszłam w ciążę byłam chodziłam do różnych ginekologów; żaden dosłownie żaden mi nie podpasowal. A Dr. Biniewicz rewelacja, cokolwiek się działo był zawsze dostępny. Troszczyl się o mnie i moje maleństwo.
Odradzam dr.Hawryluka cholerny materialista. PCOS, nadzerka, polipy wszystko co najgorsze mi wymyślił i dobił. Na.polipy umowil mnie na zabieg i dzień przed zrezygnowałam. umiwilam się na wizytę w Warszawie i prof. Dębskiego i nic prócz polipow nie miałam. Zabieg histeroskopi wykonał po @ A tu chcieli mi zrobić przed, co by bardzo zaszkodziło mojemu cyklowi.

A więc polecam i odradzam . ... gorąco pozdrawiam
 
reklama
Witam sie i ja ,mieszkam 20 km od Płocka,szukam informacji o dr Juchnowiczu,słyszałam że przyjmuje w Płocku wlasnie a jest ordynatorem w Kutnie.Za kilka miesięcy będe rodzić i narazie chodze do lekarza na NFZ ,który nie pracuje w zadnym z pobliskich szpitali.A lepiej miec swojego dr przy porodzie....Z opinii jakie znalazłam wynika że jest dobrym specjalistą ,ale chętnie posłucham jeszcze więcej.
 
Do góry