reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Plymouth

Hej Alex,
Dziś miałam skan. Z dzieckiem wszystko w porządku, rozwija się prawidłowo. Dowiedziałam się też, że to dziewczynka. Bardzo się cieszę, bo chciałam dziewczynkę. Mój mąż trochę zawiedziony, bo myślał, że będzie chłopiec...

Pozdrawiam
 
reklama
Czesc :-)
Ogromnie gratuluje i ciesze sie, ze wszystko z coreczka w porzadku. :-)
No to teraz mozecie juz myslec nad imionami.... Podobaja Ci sie jakies szczegolnie?
 
witam serdecznie nowa kolezanke czuj sie jak u siebie gratuluje coreczki:):):)
hejka alex co tam slychac u ciebie jak synus????????? u mnie wszystko oki jesstem tak leniwa ze malo co siadam na kompa z checia bym caly dzien spedzila w lozku we wtorek bede miala 12 tygodniowy skan a do 20 to jeszcze troszke czasu zanim sie dowiem cotam mi rosnie w bebenku:-) na jakis czas bede niestety sma w domku bo moj kochany musial zmienic prace i bedzie przyjezdzal tylko na jeden dzien:-:)-:)-( ale we wrzesniu powinno wrucic wszystko do normy przynajmniej mam taka nadzieje niewiem jak ja sobie dam rade bo moje skarby to bywaja takie diabelki ze masakra no ale coz wytrzymam :tak:mam nadzieje:-(.buziolki ppozdrawiam:-):-);-)
 
Hejka :-)
Zocha- dobrze, ze wreszcie sie odezwalas :-) Daj koniecznie po skanie znac co i jak.... Plci to jeszcze Ci nie powiedza, masz racje, ale do 20 tygodnia wytrzymasz....:-) A co bys wolala? Druga corenke, czy jeszcze jednego synusia?
I ja tez pamietam, ze nic mi sie nie chcialo, budzilam sie i moglam za godzine isc spac:sorry2: Ale potem sie okazalo ze mam malo zelaza i dlatego tak sie czulam. Dali tabletki i potem juz bylo dobrze. No a u Ciebie to jeszcze energia rozklada sie na dwoje dzieci- masz prawo byc zmeczona.....:tak:
 
:-)hejka no ze ja tak powiem ze dla mnie to jest bez roznicy w tym momencie oby bylo zdrowe no a moj m to chce synka oczywiscie no i jka narazie czuje ze bedzie synek jakos takie przeczucie mam za niedlugo sie okarze :tak: pierwsze wyniki mialam dobre :-)a co do mojej energi to od wrzesnia troszeczke odsapne zoska do szkoly wiec zostane tylko z igorem no i pod koniec wrzesnia przyjedzie moja mama z belfastu mieszkac u mnie ale tylko na jakis czas bo niechcem mieszkac za dlugo z nia ;-)ze wiesz o co chodzi:-Dpozdrawiam i buizolkli i do jutra napewno:-);-):tak:
 
hej hej hej:-) ja po skanie wszystko jest ok jestem w 13 tygodniu ciazy tak wyszlo z usg termin mam na 23.02.2010 nastepne usg 5.10.09:tak:juz sie niemoge doczekac:-):tak: buzka pozdrawiam:):):)
 

Załączniki

  • scan0005.jpg
    scan0005.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 50
  • scan0006.jpg
    scan0006.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 47
Hej hej :-)
Jak sie ciesze ze wszystko w porzadku u Ciebie :-) Fotki cudne. Nie dziwie sie ze juz nie mozesz doczekac sie nastepnego usg. Och, jaki to cudowny stan, ja chyba tez niedlugo zdecyduje sie na druga dzidzie.....:-) A jak Zosia zareagowala na wiesc o dzidziusia w brzuszku... no bo Igor to jeszcze maly, to nieduzo rozumie pewnie.
No to trzymaj sie cieplo i dbaj o siebie.
 
:-)hej alex co tam slychac u ciebie jak synus???;-) ja pomalu juz szykuje mala do szkoly ciuszki i takie tam:tak:juz sie niemoge doczekac az pojdzie troszke sobie odetchne no i juz sie niemoge doczekac az bede wiedziala co mi tam za fasoleczka wyrasta odrazu tylko jak bede wiedziec zaczynam kupywac z checia bym kupila juz wszystko lozeczko wozek ubranka doslowanie wszystko ale jak to mowia z wozkiem i lozeczkiem le[piej poczekac:):pozdrowionka
 
reklama
Do góry