reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Plymouth

reklama
Czesc :-)
No wiec ja jestem z Plymouth, ale juz wiesz, bo mi na priva pisalas....:-D
Bylam teraz 3 tygodnie w Polsce i nie mialam dostepu do neta, ale juz jestem i chetnie popisze z kims z okolic....:tak::-)
Pozdrawiam :-)
 
Witam milo ze sie odezwalas ciezko jest kogos zlapac z plymouth niewiem dlaczego no ale coz :szok: a gdzie dokladnie mieszkasz dzielnica jak mozna wiedziec ja eggbuckland carradale road pozdrawiam:-):-);-)
 
hejka a dzieki nienajgorzej u mnie ale jak narazie to mnie mdlosci lapia podejzewam ze za jakies pare tyg czeka mnie obejmowanie kibelka:-D:tak::-( polozna juz mam fajna babka teraz tylko czekam na telefon kiedy moge miec wczesniejesze usg. pozdrawiam:-)
 
Czesc :-)
Wyglada na to ze tylko my tutaj z Plymouth jestesmy.....:-D No nic, moze jeszcze kiedys ktos sie dolaczy.....Fajnie i tak nawet we dwie popisac....:tak:

Widze, ze Twoj Igorek jest w wieku mojego synka....:tak::tak::tak: no prawie....

To Twoj pierwszy porod w Uk? Poprzednio w Polsce rodzilas?
 
hejka:):):-)No chyba raczej tylko we dwie tutaj jak narazie jestesmy no ale tak jak powiedzialas to moze z czasem jakas mamuska do nas dolaczy :tak:tak to moja pierwsza ciaz w uk i jak narazie to mnie to wszystko przeraza brak badn tylko 2 usg to nie to co w polsce usg co miesiac:-) i przynajmniej wiedzialam ze wszystko jest ok no ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok pozdrawiam goraco:-)
 
Nie martw sie, na pewno bedzie w porzadku...:tak::tak: Ja tez bylam przerazona, bo pierwsza ciaze stracilam i potem sie balam, czy wszystko bedzie dobrze w kolejnej ciazy, bo oni tutaj rzeczywiscie rzadko widuja sie z pacjentem. No, ale wszystko potoczylo sie pomyslnie i niepotrzebnie sie martwilam....
A Twoje dzieciaczki ladnie sie zaaklimatyzowaly w Anglii? Mala chodzi juz do szkoly?
 
no jak narazie to sie martwie bo niemialam jeszcze skanu a to bardzo dlaa mnie wazne a moja dzieciaczki ok zosienka do nursery teraz chodzi czasmi a od wrzesnia idzie juz do szkoly dzien w dzien:-)co przyniesie mi troche ulgi chociaz igora tez chyba wysle tak na 2-3 dni mimo ze trzeba placic ale to dobrze dla niego i oczywiscie dla mnie a twoj synus chodzi do przedszkola???pozdrawaim:tak::-)
 
reklama
Nie, Siedzimy z Oliwierkiem w domciu i pewnie jesli nic sie nie zmieni w miedzyczasie, to pojdzie dopiero do szkoly... no chyba, ze znudzi mi sie siedzenie i bede chciala isc do pracy, to moze wysle go wtedy do przedszkola.... Zobaczymy.:-)

A jak Zosia z angielskim sobie radzi?
 
Do góry