reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Podkapacia :))))))

No to trzymamy mocno kciuki i przesyłamy buziaki dla Filipka

Moja Natalia od kilku dni wymiotuje po kazdym karmieniu nie wiem juz czy to skaza białkowa
czy jakies inne chorubsko sie przyplatało.Jest niespokojna,mało spi w dzień,uff ciezko jest :(
 
reklama
Aneta lepiej idz z malutka do lekarz bo takie male dzieciatko moze sie odwodnic juz po jednych wymiotach. teraz taki wirus panuje! ja w piatek przywiozlam filipka ze szpitala a w sobote trafilam tam z wiktorkiem, tez z wymiotami i biegunka. choc wymiotowal 2 razy juz byl odwodniony. od dzis jestesmy w domku.
 
My na szczęście zdrowi, oby tak dalej.
A WAM zyczymy duzo zdrówka, szczególnie dzieciaczkom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
czesc babeczki:)

kiedys juz zakladalam tutaj watek dla mam ze stalowej woli, z ktorej pochodze ale zero odzewu, pomyslalam o mamach z podkarpacia.......moze sa tu jakies a wiem ze sa, czasem mieszkamy tak blisko, nawet spotkanka bbmomowe moznaby zorganizowac i mnie byloby klopotu


takze odzywajcie sie krajanki, czekam :)
 
cześć Joaska sa tutaj mamy z podkarpacia tylko rzadko wchodza na te wątki. Był już watek z takim samym tytułem jak ty założyłaś. Poszukaj to może kogoś znajdziesz ze swoich okolic. Ja jestem z sanoka. Pozdrawiam i fajnie że jest kolejna babybumowa mama na podkarpaciu. :)
 
czesc elusia!!!!

fajnie ze sie odezwalas......................qrcze patrzylam kiedys na te watki ale takiego nie znalazlam!!


bylam ostatnio niedaleko Ciebie, w Krasziczynie, cudowny zameczek ehhhhhhh
 
czesc dziewczynki z podkarpacia ;D ;D

ja jestem z rzeszowa jest tez taki watek mamy z rzeszowa moze tam sie dolaczycie :laugh: :laugh: :laugh: tam cos teraz ruszylo :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
czesc Gabi :)

pisalam kiedys na tym watku, ale pozniej jakos sie tam cichutko zrobilo!!!

moze napiszecie cos o swoich maluchach co???/

Kubus teraz chory bidulek i strasznie kaszle...........ale energii mu nie brakuje!!!!
 
taaaaaaa o maluchach ;D ;D
moj Oskar jest strasznym urwisem ;D odkad sam nauczyl sie wstawac to sobie przed spaniem stoi w lozeczku ::) az sie zmeczy :laugh: :laugh: :laugh: albo wywroci :laugh: :laugh: i tak w kolko :D :D :D wariat maly kochany ;D ;D
no i od 2 dni mamy pierwszego zabka a juz drugi na horyzoncie ;D
 
reklama
_Gabi pisze:
taaaaaaa o maluchach ;D ;D
moj Oskar jest strasznym urwisem ;D odkad sam nauczyl sie wstawac to sobie przed spaniem stoi w lozeczku ::) az sie zmeczy :laugh: :laugh: :laugh: albo wywroci :laugh: :laugh: i tak w kolko :D :D :D wariat maly kochany ;D ;D
no i od 2 dni mamy pierwszego zabka a juz drugi na horyzoncie ;D

spoko spoko, zobaczysz jak zacznie chodzic............tu dopiero bedzie ciekawie!!!!!
 
Do góry