reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Podkapacia :))))))

hejka ja jestem z Sanoka,witaj Joaska.
Jest juz watek KROSNO SANOK i mamy z podkarpacia chyba tez,niestety rzadko ktos tam zaglada
poza mna :mad:
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Ja jestem z Jasła i mam 2 urwisków. Fajnie by było, gdyby wątek się rozwijał i mam przybywało. Trzeba rozreklamować babyboom wśród znajomych:)
 
Joaska, ja pochodzę z okolic Stalowej Woli, dokładnie -Zaleszany:tak: :-) , ale teraz po wyjsciu za mąż wyemigrowałam do woj. łódzkiego, czasami jeżdżę do rodziców, niestey wstyd się przyznać jak rzadko.:baffled: :zawstydzona/y:
 
Joaska, ja pochodzę z okolic Stalowej Woli, dokładnie -Zaleszany:tak: :-) , ale teraz po wyjsciu za mąż wyemigrowałam do woj. łódzkiego, czasami jeżdżę do rodziców, niestey wstyd się przyznać jak rzadko.:baffled: :zawstydzona/y:

oooo Zaleszany, to bardzo blisko!!!!
jak bedziesz w rodzinnych stronach to zapraszam!!!



jak tam babeczki z podkarpacia, moze przybyło jakis nowych, co???
napiszcie co tam u Was słychać??

u mnie praca, praca i jeszcze ram, praca.......no i moje kochane BB rowniez, chociaz ostatnio mam coraz mniej czasu na wszystko!!!
pozdrawiam i czekam na nowe podkarpackie mamy!!!
 
hej dziewczyny:) ja to tak w sumie wprosiłam sie na to forum , bo mamą jeszcze nie jestem, ale jestem na etapie wypatrywania fasolinki:)
moze jak tu cos skrobne , to cos sie we mnie odzwie w srodeczku;-)
a tak wogole, jestem z tarnobrzega:)
 
hej dziewczyny:) ja to tak w sumie wprosiłam sie na to forum , bo mamą jeszcze nie jestem, ale jestem na etapie wypatrywania fasolinki:)
moze jak tu cos skrobne , to cos sie we mnie odzwie w srodeczku;-)
a tak wogole, jestem z tarnobrzega:)

hej adzia, na BB jest rowniez miejsce dla mam wyczekujacych dzieciaczkow!!!
witamy tez na naszym watku, TBG to nieleko mnie.

Napisz cos o sobie, co robisz, gdzie pracujesz..........
 
Hej dziewczyny ja jestem z Mielca i obecnie jestem na etapie oczekiwania na swoją Wikusie, obecnie jestem w 20tc.:-)Fajnie,żę jest taki wątek...:tak:
 
reklama
czesc Dziewczyny,
ja jestem w Rzeszowa i dawno mnie nie bylo na forum. Mam półtora rocznego Michałka i odwiedzam babyboom juz od prawie dwóch lat, ale ostatnio mam tak mało czasu, ze nawet tu nie zagładałam,
pozdrawiam gorąco
 
Do góry