reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Podkapacia :))))))

reklama
Witaj Joaska!! A u nas dwojeczka Maluchow, jedno na swiecie, drugie w drodze :) Fajnie ze jestes ze stalowki, chodzisz czasami na spacerki do parku kolo muzycznej? MOze sie kiedys spotkamy ? :) Buziaki
 
Witaj Joaska!! A u nas dwojeczka Maluchow, jedno na swiecie, drugie w drodze :) Fajnie ze jestes ze stalowki, chodzisz czasami na spacerki do parku kolo muzycznej? MOze sie kiedys spotkamy ? :) Buziaki


oj chodze chodze kochana, wkoncu mieszkam za ulica hehe, niedaleko LO Staszica :)
to obowiazkowo sie trzeba umowic na jakas kawe do Sahera albo na spacerek z dziecmi :))

no i poprosze oczywsice o jakies wasze fotki :sorry2::sorry2::cool2::cool2::cool2:
 
o, LO na Staszica, dawne czasy, hihi ;)
Ja jestem w stalowej na razie tylko na kilka tygodni, bo na stale mieszkamy w Holandii. A na spacerek- koniecznie!! Moze jutro sie wyzbieram, tak jakos przed poludniem.
 
o, LO na Staszica, dawne czasy, hihi ;)
Ja jestem w stalowej na razie tylko na kilka tygodni, bo na stale mieszkamy w Holandii. A na spacerek- koniecznie!! Moze jutro sie wyzbieram, tak jakos przed poludniem.

Super, musimy sie jakoś umówić, jak jeszcze będziesz w Stalówce :sorry2::sorry2:
jutro mi pasuje, tylko trzeba jeszcze ugadac szczegoły....

napisz jak sobie radzisz z Maluszkiem i drugim w brzuszku??
ja mam jednego rozrabiakę i już mam dość trochę :cool2::cool2:
 
Do góry