reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Portsmouth

reklama
Aviva: w piątki od 10.00 do 12.30 są spotkania polskich mam i dzieciaków. tj, Buckland, Turner Rd, tel.023 92 73 34 40.:tak: Działa także polska sobotnia szkoła.:-). Pozdrawiam.
 
Odpisalam ci na pw ale widzę, że zaczełaś udzielać się w tym wątku.:tak: Może wiecej mamuś się odezwie?:-)
 
Ostatnia edycja:
Podobno do 4 lat, ale szczerze mówiąc jeszcze tam nie byłam , jakoś ciężko mi się zebrać. Wysłałam na zwiady koleżanke. hihi. Przychodzą też same mamusie żeby kogoś poznać.
 
Jak koleżanka będzie "po zwiadach", to daj znać.:tak: Może też się wybiorę, tylko kurka trochę ode mnie kawałek drogi.:confused:
 
reklama
Aviva: koleżanka zachwalała te spotkania piątkowe, warto iść. Jak masz ochotę to w pon. i środy o 18 godz oraz w soboty o 16 jest aerobik, też na Turner Rd, byłam . :tak: Fajna zabawa a przy okazji można zgubić to i owo;-).
 
Do góry