reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Portsmouth

Cześć aviva, to masz fajnie z dzieciakami.Ja mam wesoło z jednym a co dopiero musi być z dwójka. Hihi. U mnie tez święta przeleciały bardzo szybko tylko ja męża miałam przez 4 dni w domu. Teraz całe dnie poza domem bo piękna pogoda. Pozdrawiam.
 
reklama
Hop, Hop. Jest tu kto?? Co u Was dziewczyny?? Ja oficjalnie ogłaszam zakończenie remontu!!! Wreszcie czysto i panele a nie wykładzina dywanowa na podłodze. Aviva i jak, przetrwałaś ferie dzieciaków?? Byłaś już może w tej bawialni koło B&Q ? Pozdr.
 
Odpowiedzi mi nie przychodziły..
Co tam u was? Pogoda coraz ładniejsza, może zorganizujemy jaieś spotkanie przy kawce? Co wy na to? :)
 
Dziewczyny czy wiecie - gdzie są jakieś "play grup" dla niemowlaków? Moja mała jest już znudzona tylko moim towarzystwem.
 
Ja nie wiem co z moja pocztą, że powiadomienia mi nie przychodzą, wrr.
Aik, co do spotkania, to jestem otwarta na propozycje. Może być spacerek na plażę lub jak chcesz to u mnie spotkanie przy kawce. Teraz weekend mam wolny, bo mąż w pracy. W ciągu tygodnia odpadają jedynie poniedziałki i środy, bo się wtedy "kursuję".:)
 
Czesc.Sorki, ze nie pisalam ale pierwsze mialam awarie sprzetu a pozniej bylam w Polsce. Widze , ze tu cisza, a szkoda. Aviva czy masz ochote na spotkanie??
 
reklama
czesc. Sorki, ze nie pisalam ale mialam awarie sprzetu a pozniej bylam w Polsce.Aviva napisalam Ci na prywatnym tylko nie wiem czy doszlo.
 
Do góry