reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Portsmouth

M

Melanie

Gość
Czy uda mi się znaleźć jakąś mamę z Portsmouth ? :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej renek :-)
a ja juz w PL :-(
ale powiedz mi czy mieszkasz blisko Southsea ?
wiesz... za kilkanascie dni polece do Portsmouth, bo tam jeszcze jest moje towarzystwo ;-)
 
witam,
chcialabym sie dowiedzieć o dane kontaktowe jakiegos dobrego ginekologa z portsmmouh lub w okolicach. Jestem w 4 tyg ciąży i chciałabym skontrolowac czy wszytsko jest ok, a tutaj dopiero wyznaczono mi pierwsze usg w 13 tygpodniu :szok:.
Z góry dziękuje.;-)
 
Zara z tego co ja wiem to nie było tam polskiego ginekologa, wiem bo moi rodzice tam mieszkaja i mama przyjezdzała do mnie do lekarza do londynu.
a co do usg to tak tu jest że jest w 12-14 i 20-22tygodniu, jesli oczywiście wszystko jest ok.z przebiegiem ciąży, ale na pewno tak będzie, zycze spokojnej ciąży
Pozdrawiam:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aviva no przykor że tak mało mamusiek tam jest ale podobno mieszka tam sporo polaków więc trudno uwierzyc ,że mamuś nie ma, wiem bo moi rodzice tam mieszkaja i mieszka tez z nami chłopak ktory pracuje w polskiej hurtowni żywności i jezdzi tam przynajmniej raz w tygodniu z towarem do 2 sklepów.
Pozdrawiam i życze znaleziena jakiejś mamusi:tak:
 
Do góry