reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Powiśla POZNAJMY SIĘ :)))))

bajla3

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2009
Postów
19
Miasto
Warszawa-Powiśle
Witam waszystkie mamy. Jestem mamą 2,5 miesięcznego Jakubka który urodził się 1.09.09 :) w szpitalu na czerniakowskiej. Ważył 3350 i mierzył 54 cm. W tej chwili ma około 65cm i wazy prawie 6 kg. Z chęcią poznamy jakiegoś kolegę do zabawy:)))A moze umoiwmy sie na wspólny spacerek.(mieszkamy na powiślu).
Zapraszamy do rozmowy:)
32.gif
men.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, hej, jestem mamą prawie 3-miesięcznej Julki i chętnie wybiorę się z wami na spacerek. Może jutro?? Park, alejka główna ok. 13 :-);-)
 
Dziękujemy za spacerek, było bardzo sympatycznie:) Kubuś spał po spacerku jeszcze 3 godziny :) czyli łącznie 6 :)) marwiłam się o noc ale już grzecznie dzidzia śpi:) a mama ma teraz trochę czasu dla siebie;-):tak:
 

Załączniki

  • DSC06027.JPG
    DSC06027.JPG
    60,7 KB · Wyświetleń: 153
No widzisz nie nadążymy za tymi naszymi niemowlaczkami :) raz śpią tyle a raz marudzą....
Dzisiaj mamy tylko kiepską pogodę na spacerek, nie wiem czy przestanie padać... Mam nadzieję, ze nie będzie taki cały tydzień!:eek:
 
No i dopadło mnie choróbsko wstrętne:confused2: Dobrze że babcia już wyzdrowiala to przynajmniej ma się kto dzidzią zająć. A ja tylko wychylam nos z pod kołdry i patrze jak się bawią i tęsknie...Ehhh i nie mogą ani przytulić ani pocalować (żeby go nie zarazić). Staram się trzymać z daleka ale niemoge się oprzeć i nieraz jak przechodzę to chociaż stópki dotknę!!:-p No i nie zrezygnowałam z karmienia więc co dwie godziny szoruje ręcę zakladam maskę (zaopatrzyłam się w maski chirurgiczne zeby na niego nie prątkować podczas karmienia :eek:) i chociaż wtedy przez to 10 minut mam go przy sobie :rofl2: Ajak u Was dziewczyny? Spacerujecie twardo???? Ciekawe jak długo jeszcze utrzyma się pogoda ?
 
Hej, szybciutko wracaj do zdrowia!! Chodzimy, chodzimy same....w poniedziałek deszcz padał ale my twarde byłysmy :-) nikogo poza nami nie było w parku :-D Wczoraj trochę więcej ludzi bo już lepsza pogoda, zobaczymy co dzisiaj będzie, ale długo nie będziemy spacerowały bo na szczepienie jedziemy, no i ważenie i mierzenie.... zobaczymy jak dzidzia rosnie ;-) Odezwe sie jak wrócimy.
 
Taaak Taaak :tak: koniecznie napisz ile Julcia już przybrała.:-)
Kuba to już jest taki ciężki że jak leży na leżaczku to prawie dotyka tyłkiem do podłogi :szok: hehe więc chyba wiem już co dostanie pod choinke:happy:
 

Załączniki

  • DSC07302.jpg
    DSC07302.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 143
Hej, wróciłyśmy. Ważę teraz 6300 :-) ale zmierzyć nas nie chciała, podobno jeszcze za wcześnie.....ale na moje oko z 65 centów to już ma :happy: Trochę płaczu przy szczepieniu było ale był tata i nie było aż tak źle ;-)
A Wy jak? Kuba grzeczniutki? lepiej sie czujesz?
 
No to pięknie :happy: Dzielna Julcia ! Ja to za każdym razem jak chodzimy na szczepienia przezywam za Kubka :szok:
U nas już troszkę lepiej ale jeszcze mam wstrętny katar :-( Kubuśkiem zajmował się dzisiaj tatuś (bo już wyzdrowiał), był bardzo grzeczniutki spał prawie cały dzień!! Już się martwiłam że może go coś bierze , ale na szczęście narazie nic na to nie wskazuje. Lecę spać żeby to choróbsko jak najszybciej minęło:wściekła/y: !!! Trzymajcie sę cieplutko ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny co u Was? :-) Jak tam Julcia? Bo Kubuś to juz przestaje się mieścić w 68 pomału :happy2:. Ale co zrobić jak taki z niego głodomor!;-)
Chociaż teraz saramy się złapać nowy rytm karmienia tak co 3 godzinki 9.30-12.30-15.30-18.30-21.30 i spanie ... (ale róznie to wychodzi...;))) jeszcze tak do 15.30 się udaje ale wieczorem to już różnie...
A myślałyście juz o prezencikach na dzień Babci i Dziadka?
Ja się zastanawiam nad tą fotoksiążką , ale nie wiem czy zdąże bo czeka się około tygodnia na jej wykonanie(...)Co prawda zaczęlam i jeden projekt mam już gotowy, jeszcz dla drugich dziadków , ale tamten robiłam kilka dni :baffled:więc nie wiem jak to będzie. Najwyżej dam im kilka dni po a w dzień Babci i dziadka tylko im kartke kupimy i może odciśniemy tam Kubuśka rączkę lub nużke :tak: hihi
 

Załączniki

  • Kopia DSC08918.jpg
    Kopia DSC08918.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 146
Do góry