reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Pragi Północ, Nowej Pragi, okolice Parku Praskiego

mycha i jak po powrocie do pracy? Jak Kubuś?

amaka my wtedy nie dotarliśmy :( szkoda, że nie miałam nr telefonu do Ciebie i nie miałam jak Cię poinformować.

Dziewczyny 2 latków i więcej. Organizuję z innymi mamami w świetlicy Ogrodu Jordanowskiego przy ul. Namysłowskiej spotkania dla dzieci by mogły się razem pobawić. Spotykamy się we wtorki i w czwartki od 10 do 12.
Szukamy też animatora zabaw, bo nam pomysły się kończą. Może macie kogoś takiego wśród swoich znajomych? Zapraszamy mamy, opiekunów z dziećmi! A może któraś mama ma doświadczenie w organizowaniu zabaw dla takich maluchów?
 
reklama
dziubasek dopiero zaczynam normalnie funkcjonowac...tak to na nic nie mialam czasu.Pierwszy tydzien dla Kuby byl okropny, duzo plakal i byl smutny...teraz placze tylko jak go zostawiam a pozniej jest dobrze. Jedno co to niestety przestal jesc tak jak kiedys.Mi caly czas brakuje czasu...do 14 w parcy,odbieram Kubusia i do domu, troche ogarne i juz wieczor:(
Niestety nie dam rady wybrac sie z Wami na spacer w tyg. ale moze uda nam sie jakos popoludniu spotkac na spacerek/kawe albo w weekend rano.
Jak chlopcy? Olafek to juz niedlugo 2 latka:)
 
dzielna jesteś! Jeszcze trochę i wszystko sobie poukładasz! Super, że pracujesz do 14 i tak szybko wracasz do Kubusia.
Na pewno będzie coraz lepiej! Trzymam kciuki!

Moi chłopcy dobrze! Tak, Olafek zaraz 2 latka, a Kubuś Roczek :) Super!
Mieliśmy trochę problemów ostatnio bo Olaf zaczął bić brata, ale chyba sytuacja już została opanowana ;) oby!
 
Mam nadzieje.Juz i tak jest lepiej niz na poczatku.

Chcial pokazac kto jest starszy i kto rzadzi:) a jak Filipek? mieliscie isc jakos na badania...mam nadzieje ze wszystko oki:)
My bylismy dzisiaj u lekarza bo Kubusiowi jakis czas temu zrobila sie na policzku czerwona plamka...dostalismy masc i powinno zejsc. Lekarka powiedziala ze powinnismy w styczniu zapisac sie na szczepienie ale nie jestem przekonana do tego szczepienia. Ty szczepiłas Olafa na odre,rózyczke,świnke?
 
Filipek w porządku - zdrowy :) jeszcze mamy ze 2 wizyty i może wreszcie w listopadzie go zaszczepię wreszcie, bo już za długo to trwa....
Olafek ewidentnie był zazdrosny, na szczeście już nie bije brata, chyba tłumaczenie non stop i kąt podziałał i moje dziecko zmądrzało, ale było już ciężko.
A jak Kubuś?
Co u Was?
Ja mam jakiegoś doła od dłuższego czasu...
 
To super,ze u chlopaków wszystko dobrze:)Kubus dobrze, od ok 2 tyg.chodzi i jest go wszedzie pelno:)Ja juz chyba weszlam w ten rytm praca, dom, zakupy,sprzatanie no i oczywiscie zabawa z Kubusiem:) z utesknioeniem czekam na moment kiedy bedziemy mogli kupic mieszkanie bo jeszcze to jest moja zmora zyciowa:(Ojoj a co sie dzieje?
 
Witam wszystkie mamy z pragi, dawno nas nei było! dziubas wydawalo mi sie ze widzialam cie w przychodni na dąbrowszczaków...czy to możliwe? chetnie wybiore sie na Namyslowska, dajcie znac czy sa tam jeszcze te spoktania:) pozdrawiamy ciotki, Kasia i Zuzia
 
kasiulka, możliwe...zależy kiedy? :) czasem tam bywam.
Jutro idę na świetlicę do ogródka z chłopakami, nie wiem czy będzie dużo osób, ale jak masz ochotę to wpadaj ;)
Ja niebawem wracam do pracy, 1 lutego....

Mycha, doła miałam od siedzenia w domu pewnie! :)
Co u Was?
Spotkałabym się z Wami. Może kiedyś w sobotę w StuPociechach?
 
hmm nie pamietam, jakies miesiac,moze wiecej czasu temu,czekalas na dr Rybak?kojarzy mi sie taka sytuacja i twoje dzieci ze zdjęc!!! do ogrodka dzis napewno nie,zuza wlasnie spi,jak sie obudzi pewnie juz was tam nie bedzie,musimy kiedys sie zgrac i poznac w koncu:) ja tez mam czesto doła od siedzenia w domu i roznych innych ciezarow :(
 
reklama
Kasiulka, byłam przed Świętami z Filipem na szczepieniu u dr. Rybak. Olafek był z nami bo nie miałam go z kim zostawić. Widziałaś mnie i nie podeszłaś!!! Szkoda :) Następnym razem podejdź :)
Z chęcią się spotkam!
Mam ochotę pojechać do StuPociech z chłopakami w tym tygodniu. Reflektujesz na przejażdzkę?
Tak koło 10 bym wyruszyła to Filipek by usnął w drodze i tam by się pobawili.

W świetlicy spotykamy się od 10 do 12. Dziś nie dałam usnąć Filipowi i bawił się z nami. Teraz chłopaków położyłam razem. Śmieją się, każdy w swoim łożeczku, ale w końcu padną :)
 
Do góry