reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Pragi Północ, Nowej Pragi, okolice Parku Praskiego

dziubas! przeciez ja nie wiedzialam ze ty to ty:) ja dopiero niedawno,kilka dni temu zajarzylam ze to moglas byc ty bo skojarzylam imiona chlopcow i twoj awatar, i dlatego cie pytam! a tak to bym cie zagadala:-) haha,ale jaja:) ja czekalam do rybak na konsultacje bo zuzka miala anemie;/ kurcze moze w czw zajrze do tej swietlicy,co ty na to?bedziesz?bo sama sie wstydze isc;/ a te Stopociech to ja nie wiem co to jest i nie slyszalam o tym, napisz cos wiecej:)
 
reklama
kasiulka :) nie nieźle :))) a gadałyśmy coś?
Jak się umówimy na czwartek to będę albo na spacer możemy skoczyć. W Stu Pociech będę jutro. StoPociech to miejsce dla rodzin z dziećmi. Jest kafejka z kącikiem i salą do zabaw dla dzieci. Jest świetna atmosfera. Organizują też dużo warszatów i spotkań.
Czasem tam wpadam na kawę, a chłopcy mogą się pobawić. Tu ich strona http://www.stopociech.pl/s/index.php
Są na Starym Mieście.
 
fajnie wyglada ta kawiarenka Stopociech,moze kiedys sie zbiore i tam wpadne,sluchaj a o ktorej usypiasz Filipka?moja Zu ma mniej wiecej drzemki co 3h, to wypada tak 10-11 i 16-17
 
Hej Kochane :* Pamietacie mnie jeszcze??
Dawno mnie tutaj nie bylo. Co tam u Was kochane słychac?? Jak tam maluszki?
Juz coraz cieplej to niedlugo na jakis spacerek mozemy sie wybrac :)
Chodzicie jeszcze na te spotkania dla dzieci w ogrodku jordanowskim?? Chetnie bym sie dolaczyla bo szlag mnie trafia juz od siedzenia w domu.

Teraz Fabianek jeszcze maly wiec ciezko ruszyc mi sie z domku z dwojka maluszkow w wozkach, ale jak sie zrobi troszke cieplej to Fabianka bede nosila w nosidelku a Marika na nozkach :)
 
Hej Violett!!! Kochana, różnica między Twoimi dziećmi jest jeszcze mniejsza jak pomiędzy moimi :))) Gratulacje! Jak sobie radzisz? Masz kogos do pomocy?
W ogródku jordanowskim jestem czestym gościem, tam mój starszak może bezpiecznie pobiegać chociaż dziś usiadł pupą w kałuzy, wrrrr
Musimy jakieś spotkanie w jordanku wymyśleć. Kasiulka pewnie też jest chętna ;)
 
oczywiscie ze jestem za:) ja tez tam jestem czesto,ale Zuzka tam akurat lubi biegac na boisko i zbiera wszytsko z ziemi;/ czasem chodze gdzie indziej:) Violett,juz zaraz bedzie cieplutko:)
 
reklama
Do góry