• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
Dorota, niewykluczone, ze mnie tak zejdzie az do Twojego porodu z tym odchudzaniem:-D:-D:-D:-D

wkurzam sie, bo chce wystawic Jultiki ubranka na allegro i nie moge wstawic zdjec w tekst, zeby sie wyswietlay w opisie:baffled::baffled::baffled::baffled: umiecie to zrobic???????????
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry