reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
Witaj!
W rezultacie jezdze raz w tygodniu do Warszwy. A tam do doktor Haliny Burdy. Wspaniala starsza pani.... I niestety najprawdopodobiej bede tez tam rodzic.

Ale na szczescie badania sa w porzadku.
Mialam robione USG i wszystko jest w porzadeczku.

Wyniki testu Pappa w koncu doszly - chwala Poczcie!
Ryzyko urodzenia dziecka z jakakolwiek wada jest niskie - 1:510873


Pozdrawiam cieplutko.
 
Witajcie mamy z Radomia,:-):-):-)nareszcie jakieś swojaki. Już myślałam że nikogo tutaj nie ma z tego miasta, a przecież nie jest takie małe, albo nikt nie chce sie do niego przyznać?;-)
też jestem z Radomia ale nie mieszkam w blokach tylko w domkach jednorodzinnych. chodzę do dr. Wróblewskiego ale zastanawiam sie nad zmianą na Ananicza, bo dużo dobrego o nim słyszałam.
Wróblewski nie jest zły, dobrą ma opinie ale ma tyle pacjentek i przyjmuje do bardzo późna,:-( no i nawet w niedziele przyjmie jakby sie coś działo, dlatego sie na niego zdecydowała. A i pracuje w szpitalu na tochtermana, ale za każdym razem miałam wizytę umówiona bardzo późno i niewiele kontaktował.
Nie wiem za 2 tygodnie idę do niego na badanie usg pod kątem wad genetycznych, wizytę mam umówioną o wiele wcześniej, więc zobaczymy.:no:
Termin rozpakowania mam na 28 styczeń, :-):-)więc na spacerki to dopiero około marca. przynajmniej tak sądzę.
Aneta ja tez się tak nie palę na razie zakupami, ale napisz mi co to za test Pappa , bo szczerze powiem, że pierwszy raz o nim słyszę
 
Powiem ci sewa , że troszkę mnie zasmuciłaś,:no: i nie wiem co zrobić.a co słyszałaś o ananiczu?
właśnie wróblewski ma bardzo duzo pacjentek i nie kojarzy kto ma jaką sytuacje. Myślałam , że jakby co to on przyjmuje na tochtermana w szpitalu. Chodziłam wcześniej do innego ale przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu. jeszcze pomyślę, ale jakby co to i tak mam umówioną wizytę jutro do tego pierwszego.

A co tu więcej o sobie napisać?
jestem z radomia, obecnie jestem na zwolnieniu, ale od sierpnia wracam do pracy.
mam 25 lat.Też chciałam być nauczycielką ale jakoś mi los nie sprzyja i nigdzie podobno nie poszukują mojego przedmiotu.:no:
termin rozpakowania mam na 28 styczeń:-):-) ale coś czuje, że będę lutóweczką ;-)a nie stycznióweczką
 
zgadza się ananicz jest z józefowa
ale tak myślałam żeby mieć obstawę podczas porodu w obydwu szpitalach:tak::tak: i na józefowie wstępnie mam , no i ten wróblewski na tochtermana. Ale od jakiegoś czasu sobie myślę, ze przecież najważniejsze jest by maleństwo było zdrowe i wszystko było ok.
a ty dodałaś tych myśli, bo każdy ostatnio zachwala mi ananicza, że tylko on i żaden inny. Nie wiem co zrobić:no:
 
reklama
Do góry