reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
z takich rzeczy dla mnie to również śpię, czasem skocze do kolezanek na pogaduszki.. Można też powiedzieć że dla siebie wróciłam do pracy.. ale marzy mi się dzień w saunie i na basenie.
Jak wasze maluszki dają radę w upały? my biegamy po domu na golaska :)
 
hej lato piękne,korzystamy z tego bardzo-my w upały albo basen na dworzu, fontanny dla urozmaicenia, jak mam dzień wolny to dziecko z samego rana już pyta- mamo gdzie dzisiaj jedziemy:-D na wakacje nie wyjedziemy nigdzie ale chociaż okolice pozwiedzamy, nie ma nas w domu wogule, tak we dwie lofrujemy całymi dniami. A dziecko w plenerze nauczyło się szybko bez pieluchy chodzic, już nawet nie wola tylko się sama wysadza.
 
witam i ja:) maluszek już nie taki mały bo dwulatka. Drugie właśnie "w drodze". Może któraś potowarzyszy na warsztatach Mama Wie w Radomiu 21. października w Aviator Hotel? przeprowadziliśmy się tu niedawno z Krakowa i baaardzo chętnie poznam inne mamy, zwłaszcza że ma teraz dużo czasu wolnego:)
 
reklama
Do góry