reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

sewa

mamuśka ;-)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2006
Postów
10 437
Może znajdę w końcu mamy z mojego miasta! Byłoby fajnie razem umówić sie na spacerek, wymienić doświadczenia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka Sewa dopiero teraz odnalazlam ten wątek,ja jestem z Radomia ale na spacerek z bobaskiem to dopiero w czerwcu buziaczki:tak:
 
reklama
O matko! A ja juz myslalam ze cos jest nie tak!!!!
Zwykle wystarczalo mi 6 godzin snu, weekendowo do 8. Teraz.... moge spac i spac..... W sobote spalam 15 godzin. Moj maz myslal ze cos jest nie tak. mam tylko nadzieje ze to przejdzie bo nie jest to najwygodniejsze jak sie do pracy chodzi ;-) ale jak wracam to z pinktu przytulam sie do podusi.


Ale ogolenie czuje sie dobrze. Moja jedyna zachcianka jak na razie jest musztarda w ilosciach przemyslowych i w jeszcze wiekszych ilosciach winogrona ciemne ;-) I pije jak smok wawelski - tylko wode mineralna niegazowana. Od herbaty mnie mdli, kawy nawet wachac nie moge. Jeszcze kakao mi przez gardlko przechodzi ale w ciagu dnia zwlaszcza w pracy ciezko o kako. Wiec sie nawadniam
 
Do góry