reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

ula nie przejmuj się że tak przytyłas bo skoro waga Ci tak rosnie dopiero od dwóch tygodni to znaczy ze zatrzymujesz wode i ta woda ci zejdzie szybciutko po porodzie!:)koleżanka przytła 30 kg i zanim wyszła ze szpitala była 23 kg lżejsza:)pocieszyłam Cię?
 
reklama
hejo


to ja się biorę za ta dietę....moja siostra jest na niej twierdzi ze to super dietka....przeczytałam książkę Dukana najpierw i po zagłębieniu się w cała filozofie jego stwierdziła, że to coś dla niej.... w każdym razie zrobiłam sobie test na jego stronie jaka wagę uda mi się utrzymać i będę do niej dążyć.... sporo przede mną.... mam nadzieje ze się uda...bo niestety ale brak długiej laktacji plus siedzenie w domu zrobiło swoje oj ..... to się pożaliłam....

a dieta nie jest odpowiednia dla osób , które maja kłopoty z nerkami i złym przyswajaniem nabiału....


Wojtek mój wyzdrowiał chyba już na dobre zaraz na kontrole jadę z nim....ale za to siostry mała chora na to samo w Radomiu jakaś epidemia kurde szok...zastrzyki od razu dostała i efekt piorunujący...powiem szczerze ze zawsze wolałam zastrzyki ...szybciej działają noi oszczędzają układ pokarmowy dziecka....lekarka dziwiła się ze mamy nie chcą zastrzyków wola płynne antybiotyki...



ja w pierwszej ciazy przytylam prawie 30 kilo jak wychodzilam ze szpitala 20 mialam juz na minusie a reszta spadla jak karmilam mlodego...niestety przy drugiej juz tak fajnie nie jest ech...i co najgorsze 30cha na karku tez swoje robi :-(
 
hej dziewczyny a jest może gdzieś w Radomiu takie miejsce gdzie można z dzieciakami poćwiczyć. Ja nie mam nadliczbowych kilogramów,wręcz przeciwnie. Załatwili mnie tak w szpitalu,że 10 kg straciłam w tydzień i teraz wyglądam raczej nieapetycznie. Muszę trochę przypakować bo flak ze mnie galanty. Na dodatek lekarka powiedziała,że mam słaby kręgosłup i Jogę powinnam ćwiczyć.Ale z młodym to ciężko się gdzieś wyrwać.macie jakieś miejsca gdzie nie patrzą krzywo na matkę z dzieckiem?
 
niekat pocieszyłaś mnie :-)) mma nadzieje, ze u mnie tez tak bedzie. A mi tak nogi puchna, ze z kozakami musiałam się pożegnać :-((
Mam dość zimy!!! Ja chcę piękną, suchą wiosnę!!!
 
witam!!!

babcia sie bawi z niunka, to ja mam chwilki spokoju:-):-)


Jezeli do 26 nic sie nie bedzie działo to mam popołudniu zgłosić sie do niego na oddział. Szczerze to tak bym wolała - bez stresu, bóli i takich tam!

a dlaczego bez bolu? rzadko chyba tak sie zdarza:sorry2:

Wojtek mój wyzdrowiał chyba już na dobre zaraz na kontrole jadę z nim....ale za to siostry mała chora na to samo w Radomiu jakaś epidemia kurde szok...zastrzyki od razu dostała i efekt piorunujący...powiem szczerze ze zawsze wolałam zastrzyki ...szybciej działają noi oszczędzają układ pokarmowy dziecka....lekarka dziwiła się ze mamy nie chcą zastrzyków wola płynne antybiotyki...

a jak sie objawia to chorobsko?

hej dziewczyny a jest może gdzieś w Radomiu takie miejsce gdzie można z dzieciakami poćwiczyć.
Ale z młodym to ciężko się gdzieś wyrwać.macie jakieś miejsca gdzie nie patrzą krzywo na matkę z dzieckiem?

ja nie mam pojecia:no:

Mam dość zimy!!! Ja chcę piękną, suchą wiosnę!!!

podpisuje sie pod tym reCami i nogami:-D:-D:-D
 
Donkat objawy to najpierw zwykły kaszelek, taki trochę mokrawy i tak przez tydzień może byc potem katar gorączka, chociaż w naszym przypadku stan podgorączkowy....który na 3 dobę sam ustąpił, ale młody charczał jak mały rozrusznik ;-) u nas w tydzień przeszło z antybiotykiem.

ważna jest szybka reakcja, żeby nie zeszło na płuca u nas już mało brakowało dlatego nas szpitalem postraszył lekarz ... najgorsze ze lekarka siostrze w Radomiu mówiła, że to się odnawia....
 
hej dziewczyny a jest może gdzieś w Radomiu takie miejsce gdzie można z dzieciakami poćwiczyć. Ja nie mam nadliczbowych kilogramów,wręcz przeciwnie. Załatwili mnie tak w szpitalu,że 10 kg straciłam w tydzień i teraz wyglądam raczej nieapetycznie. Muszę trochę przypakować bo flak ze mnie galanty. Na dodatek lekarka powiedziała,że mam słaby kręgosłup i Jogę powinnam ćwiczyć.Ale z młodym to ciężko się gdzieś wyrwać.macie jakieś miejsca gdzie nie patrzą krzywo na matkę z dzieckiem?
no to jednak do pozazdroszczenia twoja sytuacja;) co do jogi to ja ćwicze w domu... nawet tak wolę:)no bo nie wydaje mi się żeby w Radomiu był taki club gdzie możesz dziecko zabrać, niestety:/
 
reklama
tez niestety nie slyszalam o klubie w radomiu z cwiczeniami i mozliwoscia zabrania ze soba dziecka

a tak wogole to dzien dobry zdrowka dla chorowitkow
 
Do góry