reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

wow to gratuluję! pamietam jak pierwszy raz zakładałam rurke tracheo to spuchłam jak balon z dumy hehe. Własnie u mnie tez dziewczyny dorobiły sie tej przepukliny, a gdzie tu jeszcze tyle lat przed nami,w pampersie bedziemy pracowac:no:

mam pytanie ile ważyły wasze dzieci w wieku 1 r.ż?
 
reklama
Aga, super, że tak dobrze i poszło, pierwsze koty za płoty:tak:

hej

A po tej zmianie czasu dziecko tez mi się przestawiło , teraz śpi od 19-7,a był czas że o 4 rano już chodziła po pokoju wyspana.

Gotuje obiad i zmykam na zakupy, jakieś butki, płaszczyk może by kupic sobie bo oprócz kurtki zimowej i kozaków to nic nie mam. Ciągle się oszczędza , końca nie widac i efektów również a nie mam co na siebie włożyc.

teraz to pełen luksus jak nocki przesypia. A zakupy Ci się udały? obkupiłaś się tak jak planowałaś?;-)

mam pytanie ile ważyły wasze dzieci w wieku 1 r.ż?

9700 dokładnie bo sprawdziłam, teraz ma 4 lata a waży ze 13;-)

nas czekają spore zmiany, być może nawet przeprowadzka. A jak z dietą u Was dziewczyny?:-D
 
Cześć dziewczyny! ale dziś pogoda...:szok:
Moja maluńka jak miała roczek ważyła 930.
Agi fajnie, że w pracy wszystko ok.
Jak tam u was przygotowania świąteczne? Tzn mam na myśli porządki...zabieracie się już powoli?
Ja mam umyte okna...hehe i to by było na tyle :-D jeszcze jak dziś zacznie lać to już w ogóle będzie świetnie!!! ale jutro Paulinkę zawozimy do dziadków i zostaje tam do świąt- bo my też tam będziemy je spędzać, więc spokojnie sobie w przyszłym tyg.wysprzątam mieszkanko.
Miłego dnia życzę wszystkim:-)
 
Cierpię na kompletny brak czasu. :confused2:
Wpadłam wam tylko napisać , że dzisiejsze "Kuchenne rewolucje " będą z Radomia. :tak:
 
Jak tam u was przygotowania świąteczne? Tzn mam na myśli porządki...zabieracie się już powoli?
Ja mam umyte okna...hehe i to by było na tyle :-D jeszcze jak dziś zacznie lać to już w ogóle będzie świetnie!!! ale jutro Paulinkę zawozimy do dziadków i zostaje tam do świąt- bo my też tam będziemy je spędzać, więc spokojnie sobie w przyszłym tyg.wysprzątam mieszkanko.
Miłego dnia życzę wszystkim:-)

ja w tym roku nie sprzątam:D i tak się przeprowadzamy niedługo więc nie warto;)

ale fajnie, że Paulinka tak do dziadków pojedzie nocować, zazdroszczę, u nas jakoś to nie wchodzi w grę...Dawid się nie garnie, dziadkowie o to nie zabiegają... szkoda, nawet do kina z mężem się wybrać nie można;D

Cierpię na kompletny brak czasu. :confused2:
Wpadłam wam tylko napisać , że dzisiejsze "Kuchenne rewolucje " będą z Radomia. :tak:

ja wiedziałam, oglądałam i jak zwykle jeśli chodzi o Radom to pokazuja tylko same "superlatywy"...heh...

żadna pewnie nie wie jakie sa konsekwencje jeśli Magda Gesler się nie podpisuje pod rewolucją?;) tak mnie to zaczęło ciekawić.
 
hej no nie za bardzo się obkupiłam bo taki wiatr wiał że łeb urywa,nie zdążyłam dojsc do samochodu a dziecko sie rozdarło i wróciłysmy, dziś cząstkowe rozeznanie zrobiłam. Szukam dobrego sklepu z dziecięcymi bucikami, bo te ccc i podobne to straszna chińska popelina.

U mnie porzadki marnie idą, a nawet stoją, remont mamy i brudno w nieskonczonośc.

Justa nie oglądałam kuchennych rewolucji,Twoja informacja mnie oświeciłai to dopiero teraz, ale powtórka w sobote więc obejrzymy. Ale jak radom pokazuja to pewnie rewelacji nie stworzą:crazy:

midey gdzie się przeprowadzacie?
coś wspomniałaś o diecie - narazie jem i nie dietuję, słyszałam że zumba(nie wiem czy tak się pisze ale tak sie wymawia akurat) daje kopa i piekna sylwetka murowana,pilates również. Kiedyś napewno sie skuszę,poszukuje chętnych ,samej nie chce mi się ruszyc:-)

pytałam o wage waszych dzieci bo na szczepieniu wyszło małej 11,9 kg , 88 cm wzrostu. Ograniczyłam juz mannę,rusza sie coraz więcej to może zgubi.. I może dlatego tak śpi, bo nażarta. Nie wiem już sama.
 
no rzeczywiście straszna ta pogoda teraz jest:/ ah..niech już się cieplej zrobi..

Małalinka, przeprowadzamy się na drugi koniec osiedla, już jesteśmy prawie zdecydowani, jeszcze kredyt i inne takie;) to mieszkanie co teraz mieszkamy wynajmowaliśmy.

a ta zumba to co to?:D

to, że Mała waży więcej to się nie martw, ciesz się, że apetyt ma a z czasem sama zgubi kg;)
 
Hej! My dziś byliśmy na szczepieniu i Jasiek waży 10,5 kg. Wzrostu nie wiem ile ma, nie mierzyli go ;)
Ja dziś mam wolne, ostatecznie ogarnęłam chałupkę na święta, ale przy takim małym szkrabie to by można było ciągle sprzątać i końca nie widać...
Teraz jakaś kawka się należy.
 
Hej! My dziś byliśmy na szczepieniu i Jasiek waży 10,5 kg. Wzrostu nie wiem ile ma, nie mierzyli go ;)
Ja dziś mam wolne, ostatecznie ogarnęłam chałupkę na święta, ale przy takim małym szkrabie to by można było ciągle sprzątać i końca nie widać...
Teraz jakaś kawka się należy.

no właśnie ja zauważyłam u siebie w przychodni, że rzadko mierzą maluchy.
Zazdroszczę Ci porządków:)
 
reklama
Hej dziewczyny:-) ja tez już porządki mam za sobą...mam sporo wolnego bo Paulinka już 3 dzień u dziadków siedzi... a mi się już tak okropnie tęskni!!!! ale jeszcze tylko 3 dni pracy i wooooolneeeee:-) i już będę z moim okruszkiem :-D
wpadłam tu właściwie zapytać o przepis na jakąś fajną sałatkę wielkanocną- znacie coś smacznego i szybkiego? muszę do pracy zrobić :baffled: i jeszcze mam pytanko czy któraś robiła ciasto marchewkowe i ma jakiś sprawdzony przepis???
Miłego dnia życzę wam mamuśki :-)
 
Do góry