reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

dziewczyny ale pusto, co się dzieje? już wyjazdy wakacyjne zaczęłyście?;) Renatka, Ty o spotkaniu a tu nikt nie pisze...chętnych brak?
 
reklama
Hej , ja zajęta jestem przygotowaniami i próbami córki do rocznicy I komunii. Poza tym mój mąż jest na zmianach w pracy i nie bardzo mogę z domu się ruszyć. :sorry2:
Ale zaglądam tu do was codziennie. :tak:
 
niestety watek umiera chyba smiercia naturalną... kazdy zaganiany, wysokie obroty. szkoda :(

ja tez żałuje:(

Hej , ja zajęta jestem przygotowaniami i próbami córki do rocznicy I komunii. Poza tym mój mąż jest na zmianach w pracy i nie bardzo mogę z domu się ruszyć. :sorry2:
Ale zaglądam tu do was codziennie. :tak:

szkoda, ze nie piszesz, czasem wystarczy skrobnąć jedno zdanie.
 
A więc, skrobnę jedno zdanie. ;-):-D

Pogoda typowo babyboomowa, ale nie posiedzę z wami , bo wizytę ortodonty dziś ze starszakami mam, potem szybko lekcje odrobić i na 16:00 próba Julii. :dry:
 
hej dziewczyny!!!!!
witajcie!!!!!
mam internet aaaaaaaaaaa nareszcie:-D po miesiącu mi oddali,ale to długa historia,nie chce do tego nawet wracac, po prostu nienawidze urzędasów darmozjadów .....

nie wiem od czego tu zacząc
Agi piękny dom, podobają mi sie takie olbrzymy i chetnie bym je sprzątała nawet cały dzien. Moi znajomi mają mega chate z salonem 50m2, i jak do nich pojde to czuję się jak w raju:-) czego tobie również serdecznie życzę.
My tez budujemy z własnych środków, kredyt absolutnie nie wchodzi w grę, nawet gdybyśmy mieli budowac 20 lat.Co by to było gdybym umarła i długi musiało by spłacac moje dzieck

renatkanuta spotkanie jak najbardziej mi pasuje,ale jak jest takie cieplo to ja z dzieckiem poruszamy sie wyłącznie rowerem, z wózka wyłazi i nie chce jeździc w nim, ale wiatr we włosach to najbardziej lubi:-) więc my mozemy dojechac w kazde miejsce ale na rowerze. Mam teraz pare dni urlopu wiec jak najbardziej. A meza mojego nie ma w domu juz od miesiąca to i 1 problem z głowy.
 
A meza mojego nie ma w domu juz od miesiąca to i 1 problem z głowy.

To jak to wolisz jak męża nie ma?

na 16:00 próba Julii.

Komunia czy Rocznica?:)

Małalinka, ja najchętniej od urzędów też trzymałabym się z daleka;)

Co do kredytu to są ubezpieczenia, spokojnie;) trochę jestem w temacie bo my niestety na kredyt:(

a Agatka juz pedałuje? szybciutko sie nauczyła, dzielna dziewczynka;) a w temacie roweru mój Dawid w zeszłym tygodniu wygrał kask z prawdziwego zdarzenia w konkursie na poranku;)
 
Hej! My mamy zamiar postawić dom za swoje a wykończyć z kredytu, przede wszystkim dlatego, żeby było szybciej i jednak nie budować tego domu 20 lat ;) tylko szybciej iść na swoje i podobno też lepiej przed skarbówką jak się jakiś tam kredyt miało i spłaciło, bo raczej nikt mi nie uwierzy, że to z mojej pensji postawione hehe A rzeczywiście są ubezpieczenia jak midey pisze, więc nie ma co tak pesymistycznie podchodzić... Chyba, że kogoś na prawdę stać za swoje wybudować to może i ten rok czy dwa dłużej budować a obejść się bez kredytu.

W temacie dzieciowym - idą nam trzonowe zęby i jest jaaazdaaaaa
 
a co to sa te ubezpieczenia? jak nie spłacę bo umre to za mnie spłacą?:-D no tak lepiej kredyt wziąc i wykonczyc szybciej, może i racja ,. Ale jakie procenty maja te banki pewnie ze 20 %? na takie 200 tys na przykład to do spłaty by było ok 250 tys:szok:

midey mała moja nie jezdzi rowerem jeszcze, w koszyk ją wsadzam na rower i jeżdze z nią po miescie albo gdzie nam porrzeba.
 
reklama
W temacie dzieciowym - idą nam trzonowe zęby i jest jaaazdaaaaa

o współczuje!

a co to sa te ubezpieczenia? jak nie spłacę bo umre to za mnie spłacą?:-D no tak lepiej kredyt wziąc i wykonczyc szybciej, może i racja ,. Ale jakie procenty maja te banki pewnie ze 20 %? na takie 200 tys na przykład to do spłaty by było ok 250 tys:szok:

midey mała moja nie jezdzi rowerem jeszcze, w koszyk ją wsadzam na rower i jeżdze z nią po miescie albo gdzie nam porrzeba.

Małalinka, każdy bankma inne ubezpieczenie kredytu, generalnie chodzi o to, ze jak jedno umiera np. to drugie ma spłacony dom, czy mieszkanie. Ale to zależy tez od banku, w jednym ubezpieczasz kredyt, w drugim ubezpieczasz siebie albo męża albo oboje. No taka przyjemność też niestety kosztuje, około 200 zł do raty..

Aaaa ja myślałam, że pedałuje;) w sumie to już niedługo Wasze dzieciaczki będą sie uczyć na rowerkach śmigać;)
 
Do góry