reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Reading

Czesc wam Mamusie po tak długiej nieobecnosci:)
Motyl witamy w naszym gronie.
Troche czasu cisza byla na tym forum ale moze znow sie rozkreci:tak:
No tak pozmienialo sie duzo od ostatnich wizyt na forum,My tzn ja i Madzia spotykamy sie czesto,my na kawke a dzieciaki nasze na radke,hehe:)Moja gwiazda dalej nie spi po nocach,przez te zebiska dzis zaówazyłam ze juz jej wszystkie czworki ida i to na raz no i jak tu ma dziecko spac jak boli. A co do szybko płynacego czasu to tez sie z tym zgadam,my juz niedługo torta bedziemy piec tzn 8 maja, roczek nas goni:-)
Sewa czytam ze sie wyprowadzacie z Reading,wspolczuje bo to duza zmiana,ale z czasem człowiek sie przyzwyczaja.Czesto biegamy sobie z niunia do parku na Pprospect tam kolo Ciebie.Ok spadam dziewczyny bo moj gwiazda nie w humorze:)papa
 
Ostatnia edycja:
reklama
dobry wieczór!!!:>
ohhh co to był za dzień...moj Czort dopiero zasnął...:baffled:te zębicha chcą nas wykończyć,ale się nie poddajemy:wink:zaraz sie kłade bo jestem troche zmeczona po dzisiejszych szaleństwach Natka... normalnie ADHD mu sie właczyło na wieczór:szok:
no i tak Natek z Pauliną sie czasami umawiają na jakąś randeczke pod bacznym okiem rodziców:-)wesoło jest:-)
Motyl nie ma co sie bac...macierzyństwo to super sprawa!!! dla Kochanego Szkrabka zrobi sie wszystko i wszystko sie zniesie,a jego uśmiech wszystko wynagradza:tak:już w krótce sie przekonasz...
buziaki,życze spokojnej nocki:*
 
Witamy tego pieknego poranka:-)
U mnie własnie relax przy kawce:tak:ale za chwile zabieramy sie do pracy,bo mamy gosci jutro i troszke przygotowan jest z tego powodu;-)No u nas nocka standardowo byla nie ciekawa a do tego jeszcze cos sie sniło i plakac sie chciao co nie miara,ale za to rano humorek nawet moze byc,zadowolona:tak:.
Madzia oj te zebolki naszych szkrabow daja nam popalic,ale tak ja piszesz,co to sie nie zrobi dla tych naszych szkrabow.Od urodzin Paulinki nie przespalam ani jednej calej nocki,jak by mi ktos wczesniej o tym powiedzial to bym sie przerazia a teraz nic sie nie mowi tylko sie wstaje i koniec:-Dtakze Motyl nie przejmuj sie kostuje to duzo wysilku ale tak jak Madzia pisze ,jest to SUPER sprawa.A jak znosisz ciaze? Bo ja wtym czasie co Ty jestes to wymoitowalam czasem i 4 razy na dzien,strasznie przechodzilam pierwsze miesiace.oki spadam bo sie rozpisalam a tu roboty co niemiara,hehe.no to miłego dzionka zyczymy .papa
 
No wiesz to jest juz taki poczatek bo prawie 6 miesiac.Co do wymiotów to owszem mialam ale nie za bardzo teraz moge jesc 24 godziny na dobe:sorry:.Zaczyna mi przeszkadzac wielkosc brzucha i dzisaj strasznie mnie bolał jak przeb miesiaczka:no: pewnie mała sie rozpychała.Niewyspana jestem jak diabli i nic mi sie nie chce a jutro mamy gosic i musze cos przygotowac.Masakra.No cóz przezyje.Buziaki dla Waszych maluszków zeby te zabki jak najszybciej wyszły i bedzie spokój.
 
witamy!!!
u nas dzis w miare znośnie:tak:Natek przynajmnie zasypia bez lulania,bo ostatniomiał takie napady ze go lulałam na rączkach przez pół godziny:szok: nocka była spokojna,spał ładnie:tak:
no a dzis zrobiłam kapuśniaczek i jak wstanie to będzie wcinał,mój mały obrzarciuszek:-) no i zaraz tez wujek przyjedzie na kawke,a pózniej pojdziemy troche na plac zabaw!;-)
ja dziś też będę robić ciacho jakieś bo jutro zleci się rodzinka na kawke z okazji zbliżających sie moich urodzin:-) nie robie zadnej imprezy bo to kasy nie ma a wyjazd do Polski za pasem....ciacho starczy:tak:

wiecie co?znalazłam na innym forum temat o wychowaniu dzieci,bo juz czasem nie wiem jak mam przemówić do tego mojego Natka:baffled: fakt że jest mały ale cwaniaczek wszystko rozumie i jak sie za niego nie wezme teraz to mi pozniej na głowe wejdzie:baffled::eek: wczoraj otworzył sobie szawke w kuchni i stłukł mi miseczke do zupy...mógł sie przeciez pokaleczyć...ohhh a to chwila... on ma motorek w du...ce,tylko się odwróce...:eek: no i na tym forum polecaja ksiązki "JĘZYK NIEMOWLĄT" i "JĘZYK DWULATKA" ponoć są tam świetne porady:confused: więc chyba sobie zamówie i poczytam co tam piszą:tak:

idę wstawić wodę na kawusie,bo zaraz wujek przyjedzie,buziaki,pozdrawiam:-*

aha Dziewczyny...jak przygotowania dla gości?
Motyl ja tez jadlam non stop w ciąży i pozniej wyladalam jak hipcio,hehe. A Ty ile już przytyłaś jeśli można zapytać?

pozdrawiam i zycze miłego dnia;-)
 
Jezeli moge cos podpowiedziec to polecam wydawnictwo "Pascal" ,mają swietne poradniki.Obecnie mam o ciazy i jestem bardzo zadowolona w zestawie jest tez ksiazka o wychowaniu dziecka i szwagierak której ja pożyczyłam tez ja chwali.Wyjasnione jest jasno i rzeczowo na zasadzie pytan i odpowiedzi.
Co do mojej wagi to mysle ze trzymam sie w normie bo na razie przytyłam około 8 kilogramów.Mysle jednak ze wszystko co najlepsze jeszcze przedemna i bede wygladac jak słonica:laugh2:.Nigdy nie byłam huda to teraz tym bardziej sie tego nie spodziewam.
Wczoraj rozmawiałam z siostra i jej prawie dwuletnim synkiem taka miał zabawe ze dwa razy kompa jej wyłaczał a jego tatus mówi o nim mały zbój albo terorysta.Wiem ze dzieci czasami do szłu potrafia doprowdzic ale w wiekszosci wypadkach to trudno powstrzymac sie od smiechu:happy:.
 
fakt czasem trudno sie powstrzymac od śmiechu,ale trzeba byc konsekwentnym:tak:
a jesli chodzi o te poradniki to gdzie je kupujesz?moze i ja bym zerknela na to.
a 8 kg to malutko:tak: no ale na koniec tez sporo dochodzi:) taki urok ciężarnych;-)oj jak sobie przypomne jaka byłam tłuściutka... i tak cięzko mi się wszystko robiło... mycie,zawiązywanie butów,zakładnie skarpetek...uffff to był nie lada wyczyn:-)
Moj Synuś właśnie zasnął:-)był troche zmeczony bo dzis sie napracował-odkurzał z Tatusiem:-Dmoj pomocnik malutki!!!
Bylismy tez dzis sie pobujac,a pozniej spacerowalismy koło bloku,Nati dzielnie maszerował za rączke:tak:już mu to coraz lepiej wychodzi:happy:
dobranoc Dziewczyny,spokojnej nocki zycze Wam i Waszym szkrabom,papa:*
 
Księgarnia internetowa Pascal – przewodniki, albumy, atlasy, mapy i plany miast to jest link do tego wydawnictwa z tego co widze mozna zamawiac poczta wiec pewnie nie ma problemu z dostarczeniem do Anglii.Ja osobiscie kupywałam w Polsce zanim zaszłam w ciaze:happy:,taka zapobiegliwa jestem.Jezeli on nie wysyłaja to popatrz przez Empik to jest siec ksiegarni i na bank Ci przysla do domu.Ewentalnie spytaj sie w sklepie "U Marcia" widziałam ze maja tam ksiazki.Padam do łuzka.Dobranoc.
 
reklama
hello Mamuśki!! cisza na weekend:)szkoda czasu na siedzenie przy kompie co?
jak Wam weekendzik minął?u nas szybko jak zawsze i jutro Tatuś znowu do pracy:( :-(
ide sie myć i lulu,papap,pozdrawiam:)
 
Do góry