reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Reading

hej a co to za cisza znowu?
jak tam u Was?
u nas po staremu,Natek marudzi,ale jakby mniej a zębów nadal jak nie było tak nie ma...a dziąsełka takie napuchnięte...
wczoraj melismy isc do lekarza po moje tabletki na tarczyce,ale tak padalo ze zadzwonilam i zmienilam na czwarteki mam nadzieje ze juz nie bedzie padalo...:baffled:
no i jz niedlugo bedziemy sie pakowac:)9 maj sie zbliza:)
ide troche posprzatac i szykowac obiadek,buziaki:*
 
reklama
Zagladam zyczyc Wam milego dzionka :tak:

Maggda czyzby wyjazd do Polski sie szykowal?????? Jezeli tak to zazdroszcze :sorry2: My dopiero pod koniec lipca jedziemy.

Pozdrawiam Was serdecznie!
 
Witam.
Nic nie pisałam bo wczoraj jakos mnie tak połamało ze sie nie mogłam ruszyc.Jak mi nie przejdzie ból to bede musiała do położnej dzwonic bo normalnie prawie chodzic nie moge:angry:.Czytałam ze to normalne ale dopiero około 35 tyg.a ja mam dopiero 23 tydzien:no:.Normalnie masakra dzis funkcjonuje dzieki tab.przeciwbólowym.Dobrze ze chociarz pogoda nam sie poprawiła:tak:.Miłego dzionka.
 
dobry wieczór!!!
witaj Sewo!!! tak jadę sobie z Natkiem do Polski i to aż na 4 miesiące.:)))Mieliśmy jechać na koniec czerwca i zostac do ślubu czyli do września,ale moja Mama jest po operacji i chem jej pomóc troche bo wiadomo ze osłabiona. No a zdrugiej strony cięzko nam sie rozstać z Tatusiem...:-(ale damy rade!!!

dziś dojzałam ze Natkowi chyba przebił się czwarty ząbek:tak: ale upewnie sie jutro,bo nie chciał pokazać.

Motyl a Ciebie co tak połamało?? plecki bolą??wspułczuje... lez i odpoczywaj troszke!!

ja idę spać bo cos mnie głowa boli chyba przez ta pogode:baffled: buziaki,spokojnej nocki:*
 
witaj Motyl!!! Dzieki Mamie zdrówko sie przyda!!!!
a mała kopie,a zobaczysz pozniej jak bedzie juz jej ciasno... jak zawali kopa to dopiero poczjesz... ale to jednak wspaniale czucie:)mimo ze czasem boli...
My dzis idziemy z Natkiemw odwiedzinki do kolegi:tak:pobawią sie chłopaki troszke:-)
ja ide wieszać pranko i się szykowac,Natek znowu marudny,wiec sie pospiesze puki śpi:eek:
Motyl oby plecki przestły boleć:tak: pozdrawiam i zyczymy miłego dzionka:*
 
Długi weekend był to nie siedzielismy w domu tylko sie dotlenialismy.W niedziele M mnie wyciagnał na festiwal piwa ,fajnie było tylko szkoda ze sie piwka napic nie moge:sorry2:.Wczoraj tez spacerk małe zakupy i tak dzionek zleciał.
A w czwartek ide popodgladac moja wiercipietke(mam dodatkowe USG ze wzgledu na poprzednie poronienia),oststnio jak zaczeła kopac to cały brzuchol mi skakał:-D.
 
hej Mamy z Reading...!! jesteście??:confused:
bo widzę że nasz wątek podupadł...:-(odezwijcie bo czasem tak fajnie odpowiedzieć na jakieś posty w nudny wieczór:happy:
 
reklama
Do góry