reklama

MAMY Z ROTTERDAM i okolic

Temat na forum 'Mamy z Holandii' rozpoczęty przez mn.k, 13 Styczeń 2014.

1. mn.k

mn.k Zaciekawiona BB

WItam, właśnie przeprowadziłam się do Rotterdamu z moim 1,5 rocznym synkiem. :happy2:Nie znam tu nikogo, wiec może są tu jakieś mamy które by chetnie wyszły na spacerek lub spotkały się na kawce. Obecnie nie pracuje wiec mam dużo wolnego czasu i chętnie bym poznała jakieś koleżanki jak i rówieśników dla Synka. :-)

2. Astrid1987

Astrid1987 Mama Tygrysica z Księżyca

Minęłyśmy się. Mieszkałam prawie 2 lata w Rotterdamie. Mam nadzieję, że kogoś znajdziesz :).

3. reklama
  4. mn.k

mn.k Zaciekawiona BB

No szkoda...my tu siedzimy juz 2 tygodnie i umieram z nudów! Nawet nie znam Rotterdamu i nie wiem gdzie tu można iść z dzieckiem

5. Astrid1987

Astrid1987 Mama Tygrysica z Księżyca

Mieszkalismy na West, koło polskiej parafii. Jak nie miałam co robić, to zwiedzałam z córeczka Delfshaven, szłam na Lijnbaan albo po prostu do któregoś parku:-) .

6. JustynaNL

JustynaNL Fanka BB :)

Mn.k wysłałam Ci prywatna wiadomość :)

7. pysia2137

pysia2137 Początkująca w BB

Hej. Ja mieszkam w Rotterdamie 2 lata. :) mam coreczke ktora we wrzesniu skonczy 2 latka.

8. d0r0ta7

d0r0ta7 Początkująca w BB

Witajcie ja obecnie mieszkam w Capelle kolo Rotterdamu. Mam dwie coreczki 4letnia i 3miesieczna. Chetnie poznam jakas mloda mame do wspolnych spotkan ;)

9. Kaa13

Kaa13 Początkująca w BB

Witam,

Mieszkam w Rottedamie juz 7 lat, mam 1,5 rocznego synka. Chetnie poznam Polskie mamy, ktore maja ochote na play-dates z dzieciakami. :) Pozdrawiamy!

Kaa

10. reklama
  11. Anna198

Anna198 Zaciekawiona BB

Hej dziewczyny, a może są mamy lub przyszłe mamy z Goudy. Ja zostanę mamą za około 2 tyg. Miło by było wybrać się w lecie na ciacho i kawkę. Ania

Poleć forum