reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

reklama
Czesc,
ja tez jestem z Rzeszowa :D
zaczyna mi sie szosty miesiac. tylko nie wiem jak sie robi ten suwaczek?
 
1. wejdż na stronę z "linijkami" np. lilypie,lub ten co ja- możesz też kliknąć na mój suwaczek - to ci się sama otworzy stona główna. Potem wpisz datę urodzin swojego dziecka i zrób sobie suwaczek (jeśli będziesz mieć jakiś problem to mogę szczegółowo napisać jak to zrobić).
2. następnie skopiuj adres url - to jest cała środkowa ramka,
adres do skopiowania czyli coś takiego:
3. wklej ten adres do swojego podpisu(w profilu).
4. i to wszystko!
Powodzenia (czasem suwaczek pokazuje się za którymś razem - więc się nie zrażaj!)
Jesli dalej nie wiesz jak to zrobic to podaj swój numer gg,i jak bedziemy razem na necie to będe Ci mówić krok po kroku jak to robić.

A tak w ogóle to w jakiej dzielnicy mieszkasz-może jestesmy sąsiadkami?
 
Nie wiem, czy dostalaś wcześniej ode mnie odpowiedz, bo jej nigdzie nie widze. Dzieki za suwaczek, zrobilam, tylko faktycznie na razie wychodzi mi sam adres strony, moze kiedys wyskoczy mój suwaczek.
Dzieki też za informacje o szpitalu na górce, może jakoś to przeżyję, tam mam lekarza.

Pozdrawiam
 
Czesc ,
dzieki za ten suwaczek i ;D no wkoncu mi sie udalo, tylko z innej strony, bo tam mi ciagle cos nie wyskakiwalo.
Zobaczymy tez jak to bedzie przy porodzie, napisz mi jak bylo u Ciebie, bo szczerze mowiac mam starsznego pietra, to jeszcze troche czasu, ale juz mi sie sni po nocach moj porod. Ja bym chciala, zeby moj mezus byl przy porodzie, ale chyba sie bede bardziej bac o niego niz o siebie, bo to taki hipohodryk. Idziemy do szkoly rodzenia, moze opanuje strach. Pewnie zaraz mi padnie jak zaczne rodzic ;)

 
reklama
Maggusia, przede wszystkim gratulacje :) a gdzie bedziesz rodzic tutaj czy w Anglii?
a juz myslalam, ze nie ma zadnej MAMY z Rzeszowa :)
pozdrawiam cieplutko w ten zimny dzionek
 
Do góry