reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

reklama
Kenzo ja chodzę z Kinią właśnie do Szczypióra do Palomedu, a jak się z rok temu pytałam o prywatne wizyty, to mi odpowiedział, że nie ma swojego prywatnego gabinetu tylko dał mi nr do siebie (602199374) i gdyby się coś działo to można do niego dzwonić. Więc możesz zadzwonic i się zapytać, bo ja nie miałam takiej potrzeby żeby go wzywać do domu, ale z jakimś pytaniem do niego dzowniłam i udzielił mi odpowiedzi przez telefon.
Polna_N dzięki za info. Mi pediatra polecił dr Nowak na Warzywnej, ale nie było mnie jakiś czas w Rzeszowie, więc jeszcze nie byłam.
 
Cześć dziewczyny! Doradźcie mi gdzie w Rzeszowie można zrobić USG 3D i jaki jest jego koszt? Czy dostaję jakieś zdjęcia/nagranie badania?
 
Witam serdecznie,

przepraszam, ze przeszkadzam na waszym wątku, ale jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem nowej niani elektronicznej, to zapraszam:

Sprzedaję nianię, gdyż jedną zakupiłam, a droga dostałam w prezencie.
Niania jest nowa, z gwarancją 24miesięczną, z dowodem zakupu.
Włączona tylko raz,w celu sprawdzenia czy jest sprawna.

Dodaję nowe ciuszki (2 x body z długim rękawem) GRATIS :)

NIANIA ELEKTRONICZNA - Milly Mally NOWA ! +GRATIS (746561573) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam!
 
witam dziewczyny:)
jestem tutaj pierwszy raz i mam dylemat ci do wyboru szpitala.Zastanawiam się nad szpitalem na Szopena i na Rycerskiej:hmm: który mi doradzacie??
 
witam dziewczyny:)
jestem tutaj pierwszy raz i mam dylemat ci do wyboru szpitala.Zastanawiam się nad szpitalem na Szopena i na Rycerskiej:hmm: który mi doradzacie??
Cześć
Ja rodziłam rok temu na Rycerskiej, tam też chodziłam do szkoły rodzenia. Jak dla mnie było w porządku, tylko pomoc przy opiece nad dzieckiem po porodze jest troche kiepska. Z innej strony już w szpitalu nauczyłam się zajmować dzieckiem sama więc jak wróciłam do domu to nie było problemów. Personel był neutralny, nie zauważyłam u żadnej Pani uśmiechu na twarzy, oprócz lekarzy podczas operacji, bo Ci byli wyjątkowo mili i nawet żartowali. Ja akurat miałam cesarkę, bo wynikły komplikacje podczas porodu, a wtedy personel szpitala naprawdę działał sprawnie i bez zarzutu. Nie wiem jak w innych szpitalach, ale na Rycerskiej sala porodowa wygląda jak z lat 60-tych, jednak widziałam ją wcześniej więc byłam przygotowana :-DOdczucia co do szpitala chyba zależą od tego jaka jesteś i czego wymagasz.
 
Cze wszystkim mam kilka pytań jaką położna srodowiskową polecacie?? i jakiego lekarze pediatrę polecacie, zwłaszcza takiego, który przyjedzie prywatnie i takiego który nie jeste zbytnim zwolennikiem szczepień
 
reklama
Cześć
Ja rodziłam rok temu na Rycerskiej, tam też chodziłam do szkoły rodzenia. Jak dla mnie było w porządku, tylko pomoc przy opiece nad dzieckiem po porodze jest troche kiepska. Z innej strony już w szpitalu nauczyłam się zajmować dzieckiem sama więc jak wróciłam do domu to nie było problemów. Personel był neutralny, nie zauważyłam u żadnej Pani uśmiechu na twarzy, oprócz lekarzy podczas operacji, bo Ci byli wyjątkowo mili i nawet żartowali. Ja akurat miałam cesarkę, bo wynikły komplikacje podczas porodu, a wtedy personel szpitala naprawdę działał sprawnie i bez zarzutu. Nie wiem jak w innych szpitalach, ale na Rycerskiej sala porodowa wygląda jak z lat 60-tych, jednak widziałam ją wcześniej więc byłam przygotowana :-DOdczucia co do szpitala chyba zależą od tego jaka jesteś i czego wymagasz.
Zgadzam się w 100%!!! We wszystkim :-)
Również miałam cesarkę i na porodówce spędziłam tylko około 2 godz - tu personel był naprawdę super, od pielęgniarki po anestezjologa :-) Odział noworodkowy już wspominam troszkę gorzej, chociaż nie tragicznie :-)
 
Do góry