reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

hallo hallo jest tu ktos??????????????!!!!!!!!!!
mamusie z rzeszowa co sie dzieje nic nie piszecie:-(?
pozdrawiam i zapraszam na pogaduchy!:-)
 
reklama
Cześć:) jestem pierwszy raz, w sumie od razu zapytaniem:p ale mogę Ci pomóc;)
Z.Żydzik przyjmuje w przychodni na Hoffmanowej, chodziłam do niego przed ciążą, kiedy jeszcze się staraliśmy.Generalnie jako specjalista chyba jest ok, kierował mnie na badania bez żadnego ale.Kiedy wyczerpał możliwości dał skierowanie na dwa badania które są dość kosztowne prywatnie, więc jak dla mnie jest ok.Jedyny minus to Jego oficjalny ton, i troche niewyrażny sposób wymowy-co sprawiało mi problemy ze zromieniem tego co do mnie mówi;)
Natomiast jeżeli mogę Ci kogoś na prawdę polecić to doktor Paweł Zając.Też przyjmuje na Hoffmanowej.Jednak tylko w poniedziałki:( Cięzko się do niego zapisać, i często i tak po zarejestrowaniu czekasz po dwie godziny na korytarzu;/ale na prawade warto.Tak sympatycznego lekarza w życiu nie spotkałam.A jako specjalista jest na każde Twoje zawołanie(pod telefonem, w szpitalu).


a teraz ja zadam swoje pytanie:p
Chciałabym sie wybrać na USG 3D.Niestety przeszperałam internet i ciężko znaleźć jakieś sensowne informacje;/
Orientujecie się może kto, gdzie i w jakich cenach robi takie USG?
 
2 w 1 dzięki za opinie,niestety nie pomoge Ci, bo nie wiem gdzie można takie zrobić, może warto zapytać lekarz do którego chodzisz?

właśnie byłam dzisiaj u dr Żydzika, jako lekarz robi rzeczywiście wrażenie kompetentnego, ale jako osoba jest troche dziwny :|
Bardzo szybko mnie zbadał i o nic nie pytal ani też nie dał do zrozumienia,że jest gotów odpowiadać na moje pytania:| Co do jego wymowy, to mówi dziwnie bo przez jakiś czas był w usa, wiem bo jak sie dowiedział,że studijuę fil angielską to opowiedział mi kawał in english:) Chyba bym go nie poleciła kobietom, które oczekują od lekarza delikatnego podejścia...
 
a teraz ja zadam swoje pytanie:p
Chciałabym sie wybrać na USG 3D.Niestety przeszperałam internet i ciężko znaleźć jakieś sensowne informacje;/
Orientujecie się może kto, gdzie i w jakich cenach robi takie USG?

USG 3D robią w PROFAMILI na ul. Podpromie. Kosztuje 300 zł w tym nagranie na płytce i najlepiej się zapisywać jakis miesiąc wcześniej, bo jest dużo chętnych.
 
No widzisz teraz juz rozumiem dlaczego Go nie rozumiałam:D:D
Ja tez dlatego nie polecam Żydzika za To Zająca jak najbardziej-niebo a ziemia;)
 
Zapisałam się na to USG w Profamili.
Kosztuje 200 zł, nie 300zł:)
A aż takich strasznych terminów nie maja, zarzyczyłam sobie termin za dwa tygodnie i bez problemu mnie zapisali:)
 
hej twardy, więcej piszemy na wątku "Mamuski z Rzeszowa i okolic", a przy okazji czytałaś ogłoszenie? za 2 tygodnie jest spotkanie mam w Rzeszowie, zapisz się!
 
reklama
Do góry