reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

O to tylko ja typowo z Rzeszowa? ;)
Coś się zaczyna dziać, odzie to w dobrym kierunku :) chętnie tez bym się gdzieś wybrała, kogoś poznała, nawet z wózkiem ;)
Ciężko czasami zorganizować sobie czas tylko na wyjście dla samej siebie, ale przecież dzieci to żaden problem. Wiedziałam co robię i z czym się to wiąże, wiec to nie jest jakiś balast. Chociaż niektórzy może i tak uważają...
 
reklama
Słyszałam...koszmar :/ człowiek się modli stara żeby mieć dzieci a tu takie bezmózgi krzywdza niewinne istotki to takie smutne :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słyszałam...koszmar :/ człowiek się modli stara żeby mieć dzieci a tu takie bezmózgi krzywdza niewinne istotki to takie smutne :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Moj M był w szpitalu na oględzinach. Mówił ze dobrze ze nie mial przy sobie giwery ;( od przypalania było widać żywe mieso
 
Nafoczka Twój mąż to lekarz albo ktoś taki? ;)
Sluszalam o tym, cała Polska chyba huczy.
Biedny maluszek, nie wiem jak coś takiego można zrobić. A właśnie czemu twierdzisz, ze to tatuś?
 
Co za ......... ,, nawet nie ogladam wiadomosci ostanio, bo trafilam na fragment reportażu. Nie moge :( potem nie moge o niczym innym myslec.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też o tym dziewczyny słyszałam... Coś strasznego :(... Dzieci są niczemu winne, bezbronne i nie proszą się same na świat. Eh... Nie było mnie, bo wybrałam się na wycieczkę z rodzinką, a dziś się właśnie dowiedziałam od swojego gina, że powinnam leżeć plackiem, bo szyjka mi się skraca.. ma 2,5 cm. Dostałam luteine i mam leżeć... Nie ukrywam,że jestem przerażona:( ... Jestem też dość aktywna, od początku ciazy opiekuje się 2 latkiem koleżanki,kiedy potrzebują. Aktualnie też mamy remont,także nie mam czasu na siedzenie...Teraz to Mąż mi już nic nie pozwala robić ,ale same wiecie - ręce swedzą jak się tak siedzi i się patrzy ;)
 
Straszne co się dzieje ... mi brak słów na to...

@Kamcia129 to leżeć plackiem i tyle ! zakaz ! jeszcze się narobisz teraz musisz dbać o dobro dzidzi :) koleżankom wytłumacz ,że nie możesz się teraz zajmować i już ...dobrze będzie :) ja jestem w trakcie kolejnych starań ...
 
Też o tym dziewczyny słyszałam... Coś strasznego :(... Dzieci są niczemu winne, bezbronne i nie proszą się same na świat. Eh... Nie było mnie, bo wybrałam się na wycieczkę z rodzinką, a dziś się właśnie dowiedziałam od swojego gina, że powinnam leżeć plackiem, bo szyjka mi się skraca.. ma 2,5 cm. Dostałam luteine i mam leżeć... Nie ukrywam,że jestem przerażona:( ... Jestem też dość aktywna, od początku ciazy opiekuje się 2 latkiem koleżanki,kiedy potrzebują. Aktualnie też mamy remont,także nie mam czasu na siedzenie...Teraz to Mąż mi już nic nie pozwala robić ,ale same wiecie - ręce swedzą jak się tak siedzi i się patrzy ;)
Kamcia to nie bagatelizuj tego. Ja tez taka miałam a potem 18mm i sew a potem 11mm i pessar i na końcu 8mm i w 36tc urodziłam
 
reklama
Do góry