reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

reklama
Mój lekarz pracuje na szopena a z tego co słyszałam tam warunki nie za dobre myślisz że jak chodzę do innego lekarza niż z profamili będą na mnie inaczej patrzeć ?
 
Myślę że nie bo mojej lekarki w tym czasie wogole nie bylo. Wiadomo poród to poród. Jak będzie super to będzie super wszędzie a jak będzie ciężko to tak samo. Jednak warunki tam są extra :) na Szopena tez słyszałam tak o
 
Witajcie;) Jestem młodą mamą (urodziłam w listopadzie) do tego nowa w Rzeszowie.
Po pierwsze - może są tu jakieś mamy chętne na popisanie i może kiedyś na kawkę ect?
A po drugie jakich pediatrów na wizyty domowe polecacie?
pozdrawiam !
 
CZESC. Ja tez nie z samego Rz. więc na temat lekarzy sie nie wypowiem. Prywatnie i owszem :) dokrora Bijośia lub Rusina.
 
reklama
Witajcie;) Jestem młodą mamą (urodziłam w listopadzie) do tego nowa w Rzeszowie.
Po pierwsze - może są tu jakieś mamy chętne na popisanie i może kiedyś na kawkę ect?
A po drugie jakich pediatrów na wizyty domowe polecacie?
pozdrawiam !

Hej Hogataaa, ja jestem z Rzeszowa ;) Chętnie popiszę i na kawę mogę wyskoczyć :). Mam dzidzię z września. Hej dziewczyny nie było mnie tak długo, bo niestety, ale urodziłam moją dziewczynkę miesiąc wcześniej. Lekarze nic mi nie polecali, tylko leżenie. Myślałam, że leżąc plackiem wytrzymam chodź troszkę, ale nic z tego :(. Pierwsze 3 miesiące był dla mnie tak stresujące będąc mamą wcześniaka, że myślałam, że już nigdy nie odpocznę i któregoś dnia zejdę na zawał w obawie o moje maleństwo. Miałam aż poczucie winy, że to wszystko przeze mnie, że urodziłam za wcześnie. Ale udało się po 4 miesiącu możemy odetchnąć po tym maratonie i walce (dużo by opowiadać). Wszystko już jest ok, także wracam do was na grupę :);). A ja polecam Lwowską. Miałam skomplikowany porób, do tego wczesniaczek, na sali zebrało się 4 lekarzy. Gdyby nie pomoc dwóch (facetów) lekarzy to chyba bym nie urodziłabym siłami natury. Warunki też super, fajna atmosfera, była 5 dni i jestem zadowolona ;)
 
Do góry