reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

@Katerina1985 ja mam lekarza , jednego z najlepszych teraz... ale on ciążę prowadzi do 12 tyg i tez przyjmuje w Tarowie ...taki doktor bardziej od utrzymania ciąży , dlatego załatwiam żeby mieć lekarza na miejscu w szpitalu co będzie mnie prowadził , będzie pod telefonem , i będzie pisał recepty , których potrzebuje ... wiesz po tym co za mną muszę być obstawiona do przodu tym bardziej , że w każdej chwili może być znowu krwawienie i kto się wtedy mną zajmie , wolę miec kogos kto mnie zna na oddziale alno kto da znać , że jestem jego pacjentką
 
reklama
do jakiego lekarza chodzice z Szopena ? ..opinie są podzielone ja własnie nie słyszałam dobrych o tym szpitalu wiecej o lwowskiej i pf .. jestem dopiero w 16 tyg wieć mam czasu do podjęcia decyzji ale chyba jednak bardziej za pf jestem
 
do jakiego lekarza chodzice z Szopena ? ..opinie są podzielone ja własnie nie słyszałam dobrych o tym szpitalu wiecej o lwowskiej i pf .. jestem dopiero w 16 tyg wieć mam czasu do podjęcia decyzji ale chyba jednak bardziej za pf jestem
Katarzyna Pas

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Hej dziewczyny, czy któraś z Was chodziła do pf w ciąży i w miedzy czasie leżała tam w szpitalu? z powodu np. niewydolności szyjki macicy itd..jak to jest, jezeli cos sie w ciąży dzieje to położą mnie na szpital tam na nfz tak jak w przypadku porodu..???
 
Mam kilka ubrań ciążowych do odsprzedania w rozmiarze M (stanik do karmienia nowy z metką M/L, jeansy bardzo wygodne z regulowanym pasem, tunikę i leggins XL). Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na priv.
 
Hej dziewczyny, czy któraś z Was chodziła do pf w ciąży i w miedzy czasie leżała tam w szpitalu? z powodu np. niewydolności szyjki macicy itd..jak to jest, jezeli cos sie w ciąży dzieje to położą mnie na szpital tam na nfz tak jak w przypadku porodu..???
Jeśli się zgłosisz tam na IP, to jeśli po badaniach stwierdzą, że musisz zostać, to będziesz przyjęta na NFZ. Tak jak i w każdym innym szpitalu, do którego się zgosisz z dolegliwościami.
 
Jeśli się zgłosisz tam na IP, to jeśli po badaniach stwierdzą, że musisz zostać, to będziesz przyjęta na NFZ. Tak jak i w każdym innym szpitalu, do którego się zgosisz z dolegliwościami.
a dajmy na to ze ktos ma problem z woreczkiem żółciowym w ciazy i od rodzinnego lub specjalisty ale nie z pf ma skierowanie na szpital, to co moge z takim skierowaniem sie zgłosić do pf? kurcze bo jestem z innego miasta, w rzeszowie chodzę do pf, a w swoim mieście do rodzinnego z pozostałymi sprawami. W razie ewentualnej sytuacji chcialabym wiedzieć czy przyjmą mnie na nfz ze skierowaniem od lekarza spoza pf
 
a dajmy na to ze ktos ma problem z woreczkiem żółciowym w ciazy i od rodzinnego lub specjalisty ale nie z pf ma skierowanie na szpital, to co moge z takim skierowaniem sie zgłosić do pf? kurcze bo jestem z innego miasta, w rzeszowie chodzę do pf, a w swoim mieście do rodzinnego z pozostałymi sprawami. W razie ewentualnej sytuacji chcialabym wiedzieć czy przyjmą mnie na nfz ze skierowaniem od lekarza spoza pf
Ja byłam z niewydolnością szyjki i w pf i w kinice nr 2 bo miałam szew i pessar. Nie było żadnych problemów tylko czasem brakuje łóżek i mogą nie przyjąć
 
reklama
Ja byłam z niewydolnością szyjki i w pf i w kinice nr 2 bo miałam szew i pessar. Nie było żadnych problemów tylko czasem brakuje łóżek i mogą nie przyjąć
a to twoj lekarz dal Ci skierowanie na szpital czy na IP stwierdzili podejrzenie niewydolnosci szyjki i Cie zatrzymali? ile wtedy lezalas? pesssr/ szew zakladali w szpitalu? bo ja tez mam problemy z szyjka, narazie leżenie i leki, ale wczesniej w ciazy z synem bardzo dlugo lezalam w szpitalu i mialam wlasnie pessar. Teraz lekarz dal mi do zrozumienia ze historia sie powtarza z moja szyjka..
 
Do góry