reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

Dokładnie ja też miałam w 1 ciązy problem, a ta ostatnia ciąża była 6 bo reszty nie donosiłam.
Lekarz dał mi po wizycie skierowanie na IP z podejrzeniem niewydolności w 20tc miała 26mm. Założyli wiec szew a przy 18mm w 32tc pessar w 36 urodzilam.
 
reklama
no
Dokładnie ja też miałam w 1 ciązy problem, a ta ostatnia ciąża była 6 bo reszty nie donosiłam.
Lekarz dał mi po wizycie skierowanie na IP z podejrzeniem niewydolności w 20tc miała 26mm. Założyli wiec szew a przy 18mm w 32tc pessar w 36 urodzilam.[/QUOTE
aha czyli ogólnie jakby coś się działo nie daj Boże to mnie położa w szpitalu. A do jakiego lekarza chodzisz/chodziłaś w pf?
 
Drogie mamy i przyszłe mamy z Rzeszowa, mam na wymianę dwa świetne body kopertowe, jedno różowe a drugie różowe z białą oblamówką - białe nigdy nie ubrane (nie zdażyliśmy założyć,bo nam dziecię urosło). Różowe - ubrane dwa razy. Oba porządnie uszyte z polskiej bawełny i polskiej firmy. Do tego dorzucę pajacyk z Pepco i czapeczkę, która od początku była na nas za mała, więc ani raz nie noszona. Wszystko w rozmiarze 56. Wymienię na małą paczkę pampersów Tesco Loves Baby lub Dada, choć wolę te Tesco. Nie umiem tu wstawiać zdjęć, więc jeśli ktoś zainteresowany pokażę na fb.
 
O to tylko ja typowo z Rzeszowa? ;)
Coś się zaczyna dziać, odzie to w dobrym kierunku :) chętnie tez bym się gdzieś wybrała, kogoś poznała, nawet z wózkiem ;)
Ciężko czasami zorganizować sobie czas tylko na wyjście dla samej siebie, ale przecież dzieci to żaden problem. Wiedziałam co robię i z czym się to wiąże, wiec to nie jest jakiś balast. Chociaż niektórzy może i tak uważają...
hej dziewczyny, ja też jestem z Rzeszowa, tzn z okolic a do Rzezszowa przeprowadziliśmy się w kwietniu. Córeczka ma prawie 1,5 roku i też chętnie poznam inne mamy z Rzeszowa. Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry