reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

witam pierwszy raz na wątku :)
tez mieszkam w rzeszowie i własnie wczoraj miałam termin porodu, niestety córce sie nie spieszy z wyjsciem więc nadal chodze 2 w1 :) :)
na poród wybieram sie do szpitala na Lwowską, mam nadzieje ze będzie to dobry wybór (mój prowadzący gin nie przyjmuje w żadnym szpitalu)
przyznam że troszke mnie wasze opinie pocieszyły

 
reklama
czesc Dziroka,
a To TY juz jedna noga na porodowce :) naprawde wybralas dobry szpital, wiec nie masz sie co denerwowac, a i porodo szybko zleci i nie bedziesz nawet pamietac tego bolu, ja juz dwa dni po porodzie moglam rodzic drugie dziecko, mimo, ze mialam fatalny porod, jak zobaczysz juz swoje DZIDZI to sie wszytko zapomina. Tazke zycze Ci powodzenia :) i daj znac, jak juz bedzie powszystkim i oczywiscie jak bedziesz miala czas. A jak sie corcia bedzie nazywac:)
pozdrawiam
 
dzieki magdasz
no mam nadzieje ze poród szybciutko zleci.
córa bedzie mieć na imię Martyna, tak sobie tatus wymyslił.
na lwowska chodziłam tez do szkoły rodzenia takze mysle ze i moze to mi ułatwi jaką sta sytuacje, w sumie to sie samego porodu nie boje, bardziej sie obawiam tego braku czy pozbycia sie całkowicie intymności, bo w sumie to oprócz mojego urodzenia sie nigdy nie byłam w szpitalu. aha no i planujemy z męzulem poród rodzinny :)
 
Wiesz, z ta intrymnoscia jest tak,z e na poczatku sie strasznie wstydzialam latac tak z gloym tylkiem, ale potem to i juz wszystko bylo jedno, byle juz urodzic i wcale sie juz potem nie wstydzilam, takze tym to sie w ogle nie przejmuj. :)
A do kogo chodzilas w szkole rodzenia , do bOgusi czy Filomeny, bo my mielismy z Filomena i maz tez byl ze mna na porodzie i bylo super tzn to ze maz mi pomagal,
zycze powodzenia i krotkiego porodu
PS
Bardzo lasdne imie dl a corci
 
taka mam własnie nadzieje ze póxniej to mi bedzie wszystko jedno , a do szkoły chodziłam do bogusi, dwa razy mielismy z innymi kobietami ale nie pamiętam imion, ogólnie szkólka była ok
 
dziorka tzrymam kciuki za szybkie rozwiązanie
Mój synuś urodził się dokładnie tydzien po terminie więc cieprliwości ;D
 
byłam dziś u gina mojego i niby wszystko juz przygotowane do porodu tylko Mała nie chce wychodzić, co prawda nie wiem jakie jest rozwarcie bo mnie nie badał tylko usg i ktg. takze nadal czekam, po kilku dniach wieczornych skurczy od wczoraj cisza :-[ tylko takie bardzo delikatne
 
Cześć dziorka!
Widzę, że zamilkłaś chwilowo, więc trzymam kciuki!
Pogadamy jak powrócicie "rozdwojone"  :laugh:
pozdrawiam
ywka
 
hihi zamilkłam ale niestety sie jeszcze nie rozdwoiłam :)
nadal czekam ale cos córcia uparta i nie chce wyjsc, owszem bóle brzucha to czuję codziennie za to skurczy prawie zero, więc nadal czekam
jutro nastepne ktg i usg zobaczymy co dalej,
 
reklama
Do góry