reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

reklama
Możecie wypowiedzieć się na temat tego, w której dzielnicy Rzeszowa warto z rodziną zamieszkać? Jednym z typów jest osiedle Kolbego, o którym szerzej tu Link do: Invest-development.pl - Nowe mieszkania Rzeszów, deweloper Rzeszów, mieszkania Rzeszów, mieszkania na sprzedaż Rzeszów, biura Rzeszów. Za ewentualną opinię tego typu już bardzo dziękuję.
Projektant :) dużo zieleni, dużo placów zabaw. 90% mieszkańców to rodziny z dziećmi :) pochodzę z Drabibianki i bym tam nie wróciła tam mi dobrze na Projektancie. Na osiedlu dwie przychodnie, sklep, papierniczy, apteka, świetna pizzeria (nawet dwie), szkoła, drogeria :) bardzo sobie chwalę. Śmiejemy się że to takie miasto w mieście :)
 
JA długo zastanawiałam sie jaki biustonosz do karmienia kupić, przeszłam dużo sklepów gdzie widziałam różne typy, wzory i ostaecznie weszłam do paryżanki, to jest przy rynku i własnie tam kupiłam biustonosz z którego jestem bardzo zadowolona, także bardzo polecam wszystkim mamom :*
 
Słyszałyście, że Mazur otworzył nowy ośrodek MAZUR Osteopatia i Fizjoteapia KIDS ? Moja przyjaciółka chodzi tam z dzieckiem na rehabilitację bo stwierdzili u niego asymetryczne ułożenie ciała. Był z Was ktoś jeszcze?
 
reklama
Do góry