reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Witam i przepraszam, że się wtrącam :zawstydzona/y:
Ale ja i Kasia Irlandka jesteśmy Waszymi moderatorkami.
Jeśli macie jakiś problem walcie jak w dym :tak:
Jeśli chcecie zmienic nazwę wątku to powiedzcie na jaką.
.Pewnie wiele z nas próbowało gdzieś poklikac, ale z racji tego, że wiele watków trwa już dłuższy czas nikt nie zareagował.Było tak właśnie w moim przypadku.Myślę, że wiele poczatkujących forumowych mam ma ten problem.Cieżko się odnaleźć w wątkach, które trwaja juz ponad rok.Myślę, że wiele z nas chce pogawędzić, ale nie wie gdzie dołączyć, z kim pogadać.
Szkoda,że jednak nie próbowałaś na"Mamy z Irlandii".Przywitałaś się raz i tylko i wyłącznie napisałaś,że poszukujesz jakiejś mamy chętnej na spacerki.Pozdrowiłaś nas i to wszystko.Wystarczy się trochę wkręcic i pogadac o czymś i o niczym a już zawiązują się przyjaźnie ;-)
Ale nie bronię Wam zakładania nowego wątku,tylko zaznaczam,że my takie złe nie jesteśmy i z miłą chęcia przyjmiemy każdego.Ja sama jestem z pod Dublina a na mamach z Irlandii większośc dziewcząt jest z Galway i okolic i jakoś nie miałam problemu się z nimi zakolegować :cool2:

Jakby nie było ja i Kasia pomożemy Wam i życzę powodzenia w rozkręceniu wątka :-);-)
 
reklama
No i tu rodzi sie pytanie- jak ten watek zatytulowac i czy jest sens prowadzic oddzielny dla mam z Dublina; skoro podobny juz istnieje???????:baffled:

Ja jestem nowa,wiec mam najmniej do powiedzenia (he,he),ale czy widzicie sens udzielania sie Tutaj i na podobnym watku -widzialam tam Was!??

Moze ktos sie wypowie.....
Tymczasem ide sie przedstawic Mamuska z Dublina:-)
 
Cześć Dziewczyny!

Właśnie skończyłam elaborat i gdzieś mi zniknął:no:Więc jeszcze raz zaczanę:baffled:
Widzę, że małe zamieszanie powstało wokół tego, że założyłam nowy wątek.:zawstydzona/y:

Anineczko-bardzo Ci dziekuję za wszystko co napisałaś.Fajnie mieć takie miłe moderatorki.Na wstępie powiem, że nie miałam zamiaru podkradać Wam wątku.Fakt może tutaj masz racje, że powinnam była coś wiecej napisać gdy zagościłam na Waszym forum, no ale cóż wyszło jak wyszło.Na poczatku faktycznie szukałam mam z mojej okolicy.Kiedy nikt nie odpowiedział na innych forach postanowiłam założyć wątek mamy z Sandyford...., który dotyczył tylko i wyłącznie mam z okolicy tak jak już wspomniałam, które chcą pospacerować z dzieciakami.Dopiero po czasie okazało się, że nie jestem jedyną nowa forumową mamą, która ma ochotę poklikać.Wtedy też zmieniłam mój pierwszy post.No i tak sie zaczęło.
Przez myśl mi nie przeszło, że jesteście złe.Jestem wręcz przekonan, że jesteście fajnymi babeczkami.Tylko tak ciężko wtrącić się do kogoś jak się jest początkującym.Tym bardziej, że z tego co czytałam znacie sie już dość długi czas i musze przyznać, że tworzycie zgrana paczkę mam.Ja jako nowa nie mam pojęcia o tym kto jest w ciąży, która z mamuś urodziła, której dzicko kończy roczek, a która zmieniła fryzure czy kolor włosów.Wy to wicie ja nieststy nie.Więc mam nadzieję, że źle nie odebrałaś tego, że założyłam takowy wątek.Wyszło troche na opak niż chciałam. To tyle, a co dalej z tym wątkiem...hm...sama nie wiem- zmienić tytuł, przenieść się z dziewczynkami do innego forum czy go zamknąć.O tym musi zadecydować nasze skrome grono.Jeśli coś postanowimy to dam znać.W każdym razie jeszcze raz bardzo dziękuję:tak:

Azabelka-chyba do końca mnie nie zrozumiałaś.Wątek może jest podobny, ale mnie o coś troszkę innego chodziło.Zreszta pisałam o tym na forum.Nie wiem czy czytałaś wszystkie moje wypowiedzi i jak w zasadzie doszło do tego, że postanowiłyśmy poszerzyć grono o nowe mamy z Dublina,a nawet z poza i zmienić tytuł z mam z sandyford... na????.Myślę, że w sedno sprawy trafiła 86ruda.Choć zgodzę się, że inne fora tyczą sie w zasadzie tego samego(Mamy z Dublina...,Mamy z Irlandii....)Co dalej zrobić z tym naszym wątkiem musimy postanowić wspólnie.Nie ważne kto go założył i kiedy kto dołączył.Każda z Nas powinna wypowiedzieć się w tej kwestii,a ja jestem otwarta na wszystkie propzycje;-)

86ruda-dzieki za zrozumienie.Myślę, że doskonale ujełaś to o co mi chodziło w jednym zdaniu.Ja też nie mam nic przeciwko poznawaniu innych nowych czy starych forumowych mam .Myśle, że po prostu łatwiej sie odnaleźć w grupie początkujacych niż weteranów:-), ale to już zależy od Nas wszystkich.

Dziewczynki chyba opatrznie mnie zrozumiano.Na pewno nie miałam na celu podkraść wątku.A co z tym zrobić czy dalej chcemy pisać tutaj, czy chcemy zmienic tytuł, czy przenieść się na inne forum to zależy od Nas wszystkich, więc piszcie co o tym sądzicie.Jeśli zdecydujemy sie na zmiane tematu to na jaką, jeśli zdecydujemy sie na przniesienie to w jaki sposób i na które forum.Czekam na propozycje:-)

Zmykam teraz na spacerek bo z tego co widze pogoda dopisuje.

Uściski dla wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
Witam.
ja do waszych okolic nie należę ale postanowiłam się tu pokazać ;-)
ja rozumiem że jesteście zawiedzione tym co się dzieje na forum mam z Dublina, a raczej tym że tam sie nic nie dzieje :baffled::baffled:
czasem próbuje coś tam popisać, ale utrzymać jakąś konwersacje jest naprawdę ciężko :-( gdy już mi się wydaje że znalazłam kilka fajnych dziewczyn chętnych do wymiany poglądów, czy też do pogadania o sobie, dzieciach, ciąży, związkach - to po jakimś czasie one znikają i pogadanki się ucinają :-( i po takim czymś ja sama już nie mam ochoty pisać... a szkoda bo gaduła ze mnie straszna :-p:-p
a najbardziej co mnie denerwują to laski które wpadają jak po ogień - wcale się nie witają czy udzielają a tylko pytają się o rady bo czegoś nie wiedzą jak co zrobić :no: (ktoś może powiedzieć - ok po to jest forum, ale kurcze....każdy medal ma dwie strony... forum służy do wymiany poglądów, to nie jest jakieś Biuro Porad. coś za coś ;-))
no i mam w nosie czy któraś obrazi czy nie za to co napisałam :sorry2:

ja też próbowałam pisać na Mamach z Irlandii, ale jakoś nie udało mi się wbić tam :zawstydzona/y::zawstydzona/y: może za mało konsekwentna byłam... szkoda.. bo towarzystwo wydaje się być super tam... no ale mam moje majówki i tam mogę sobie kilkać ile chce :cool2:

co do pomysłu zapodanego przez was byście się przeniosły do Mam z Dublina... myślę że to bardzo pomysł!! :tak::tak::tak: może jak inne dziewczyny zobaczą że coś się ruszyło zaczną pisać tam więcej.
tylko że Wam pewnie najbardziej zależy na tym byście się spotykały.... no ale można zrobić tak jak mają Mamy z Irlandii - tam jest większość z Galway - jeśli chcą to sie umawiają, ale poza tym piszą jeszcze inne rzeczy, radzą innym - dzięki temu te ich wypowiedzi są barwne i ciekawe i nie polegają tylko na konkretnym umówieniu się typu gdzie i o której ;-)

dzizus ale sie rozpisałam :sorry2: czy ja mówiłam że jestem gaduła? :zawstydzona/y:
lece bo się synek towarzystwa domaga :-):-)
 
Chyba nie wyjdę na ten spacerek:-)

86ruda-napisałam cały elaborat i zanim go dodałam to już mnie wyprzedziłaś.Więc poczytaj.A co do Twojego pomysłu i Azabelki to faktycznie chyba jest dobry.Spróbujmy.
Zresztą Azabelka chyba już dziewczynki z Dublina odwiedziła więc potem tam zagladnę również i spróbuje coś popisać.

Barmanka79-dobrze trfić na taka gadułę, tym bardziej, że ja również nie należę do osób które mało mówią:-)Mam nadzieje, że następnym razem spotkamy się na forum Mamy z Dublina.

Aine-co ty na pomysły dziewczyn.Wiem, ze dopiero co wróciłaś i czeka Cie trochę czytania, ale pewnie szybko nadrobisz.Co ty na to?
Co do zaproszenia na urodzinki to już się cieszymy, choć to dopiero we wrześniu:-D
 
Ostatnia edycja:
My wlasnie ze spacerku wrocilismy...Deszcz nas przegonil z hustawek:baffled:

Olga 79- dobrze Cie zrozumialam!Nie wiem po co tak sie tlumaczysz....??

Tak czytam i faktycznie-kazda z nas ma troszku racji....
Osobiscie jestem jednak za tym,zeby nie przenosic sie (juz mam dosc przeprowadzek:no:!).To moze byc alternatywne wyjscie dla tych, co naprawde chca.Bo z tym pojawianiem sie i znikaniem..to prawda!
Ja poszlam tam (MzD),zeby sie porozgladac,ale wiem,ze tu chce zostac;-).

To moja opinia.Nie ma rady-trza glosowac:-):-)
 
Azabelka-No to sie cieszę, że wiesz o co mi chodzi.Chciałam żeby wszyscy mieli jasność, dlaczego założyłam ten wątek.Dobra koniec już o tym.
Widzę, że ty już zagłosowałaś.

Jeśli chcecie możemy się przenieść, jeśli nie możemy zostać tutaj.Choć faktycznie z jednej strony może zostańmy i udzielajmy się również na wątku mamy z Dublina.Więc decydujcie.Myśle, że jednak tu zaczełyśmy tworzyć małą póki co społeczność mam.Jeśli zdecydujemy się zostać to czy zmieniamy tytuł?Jeśli tak to na jaki?
 
Ooo,gratuluje odwagi w zdobywaniu prawka!Ja tam do konca zycia chce zostac pasazerem....

To dobrze,ze sie nie przenosimy :happy2: Znowu te pakowania.....

Co do nazwy to nie wiem jeszcze ,ale chcialabym,zeby bylo jakos tak orgynalniej;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aine -fajnie, że już wróciłaś.Mam nadzieję, że urlop się udał.

Uff, ale się kobietki objadłam.Właśnie mąż bawi się z Igusią więc ja mogę się poobijać.Co do mojego obżarstwa to obiecałam sobie, że od jutra będę się oszczędzać.Zresztą nie sama bo z moim mężusiem.Zobaczymy co z tego wyniknie.Ja uwielbiam gotować i jeść różne pyszności.Lubię wyszukiwać, albo wymyslać nowe potrawy.Gotowanie i jedzenie sprawia mi ogromną przyjemność.No, ale cóż nie zawsze co dobre jest zdrowe:sorry2:

Co do zmiany nazwy naszego forum.Póki co nie przyszło mi nic na myśl.Dobrze by było zawrzeć w temacie, że zapraszamy wszystkie forumowe mamy te stare i te nowe i te które nie wiedzą gdzie się podziać do spotkań i pogawędek.I nie muszą to być mamy tylko z południowego Dublina, mogą być to mamy z całego Dublina, a nawet z całej Irlandii.Tu Azabelka ma rację musi to być coś orginalnego.

Dobra idę się bawić razem z moimi dzieciakami.Życze Wszystkim miłej nocy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry