reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hej nic nie piszecie :( znalazłam w końcu plac zabaw niedaleko mnie, w phoenix park zaraz na początku hehe jupi :)) miałam ostatnio gosci z polski no i choroba na zmogła ... ale już jest coraz lepiej, adas najlepiej ją przeszedł, najgorzej ze mną bo najdłużej :(( a co u was?? czy was ta zmienna pogoda nie dobija ?? eh...
 
reklama
hej dziewczyny, ale pogoda do d...:) witam Dominikę, milo poznac. Magda, Ciebie tez witam, dawno sie nie widzialysmy;) no i mam nadzieję, że bez intryg z Twoim udzialem sie obędzie na tym forum, pliz pliz;)
 
no ja wlasnie dzis kawkowalam z sandrula, z z Wami to sie wieki nie widzialam:(( umowmy sie w koncu, proszę!!! monia w. jest chyba najbardziej konkretna osobka, niech ona ustali termin i juz:D
 
zieki Aniu w wiare we mnie.
Taka jestem konkretna ,ze mnie tu wieki nie bylo az zapomnialam jakie mam haslo. hihihi.
Jak dla mnie mozemy sie umowic obojenie kiedy tyle,ze Olga jest teaz w Polsce (spotkalam ja ostatnio pod sklepem) a ja lece 15go siernia do 28go.
Tak wiec jesli o mnie chodzi to albo najblizsze 2 tyg (bez Olgi) albo dopiero we wrzesniu.
No chyba ze bedzie spotkanie beze mnie pod koniec sierpnia.
Zawsze na jakims kogos brakuje tak czy inaczej :)

Napiszcie jakie kto ma plany. Kiedy najszybciej jestescie wolne i wybierze sie termin pasujacy wiekszosci.

No i oczywiscie witam wszystkie mamuski :)
 
Cofnelam sie o 3 strony i widze ze kilku weekend nie pasuje a kolejnym kilku to bez roznicy tak wiec obstawiam jakas srode lub czwartek. Co wy na to?

I teraz drugie pytanie.
Mowimy o piwku czy o spotkaniu z dziecmi bo to zasadnicza roznica - ALBO WSKAKUJEMY W SZPILKI ALBO W ADIDASY - hihihi
 
reklama
Do góry