reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Super,ze bedziecie.Tylko sie zastanawiam,czy sobota 10,czy niedziela 11-stego?Dziewczyny,jak Wam bardziej pasuje?Moze sobota 10-tego?oczywiscie godzina 12.
 
Jadę po raz pierwszy do Irlandii 25. 09- na tygodniowy pobyt poznawczy. Czworka dzieci-150 euro na tydzien
Jade do Stillorgan Mamy i nianie, ktore jestescie tam zadomowione,odezwijcie sie do mnie. Mam co prawda 56 lat,ale jestem młoda duchem i ciałem.Pracy jako niania w polsce znalezc sie nie da,więc dzieki znajomym w Brukseli-nie wiedziec czemu -znalazł mnie polski irlandczyk.Mieszkają przy Allen Park 28 a. Moze ktoras z Was mieszka gdzies niedaleko???
Najmłodsze dzieciątko tej rodziny ma 8 miesiecy,więc jakies wspolne tematy się znajdą.
WSPOMOZCIE--bom wystraszona!!!!!!
 
witaj elu:) ja mysle, ze nie masz sie czego bać, dzieci w Irlandii sa wychowywane w luzacki sposob, takze bez strachu:) ja uwazam, ze dobrze by bylo sie spotkac, zgrać jakos inne mamuski, najlepiej te , ktore mieszkają najblizej , czyli na Stillorgan, no i pogadac sobie na spokojnie:) laski, odezwijcie sie:)
 
Jestes Kochana,myslałam,ze nikt sie nie odezwie.Bede tam 25 po poludniu.Umówilam sie z Rodzicami na tydzień,.zeby się ewentualnie poznac,a potem po 2 tygodniach ,kiedy chwilowo bedzie babcia,ja wracam juz na dluzej-Byc moze na kilka lat.
Zalezy czy podolam,bo tych dzieci jest kilkoro. 100_0334.jpg
 
reklama
Hej laski.Aniu imprezka byla super,szkoda,ze Cie nie bylo:): Poza tym musimy sie dogadac,bo bede chciala zebys mi zdjecia razem z Sandrulinska na moim slubie porobila;)) Ela witaj!Dasz rade,chociaz 150E za tydzien przy czworce dzieci to wg mnie malo,mimo,ze bedziesz miec mieszkanie i wyzywienie.Tutaj niania za jedno dziecko ma 150-200E tygodniowo,w zaleznosci ile godzin jest z dzieciakiem.Zobaczysz co i jak-powodzenia zycze-Gosia.
 
Do góry