reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

laski ,co tak cicho ,spokoj,jakby was wszystkich zakopali hahaha
ostatni post aine byl w grudniu
co tam u was slychac?kiedy spotkanko ?
na kawke
zapisalam sie z kolezanka ,na silownie ,kolo olgi jest super
noi olga tez tam chodzi
tanio i dobry sprzet,a w wolnej chwwili jeszcze na basen
Gosia -juz niedlugo twoj wazny ,wyczekiwany dzien co ?jak przygotowania?
pozdrawiam

baj baj baj
 
reklama
monia ,nieprzesadzaj ja tez mam duzy brzuch i dlatego tam chodze,i kobiety tez chodza tam po to by schudnac,mi sie podoba w pon -srody jest aqua fit na 12 w dzien i na 20sta
czwartek piatek jest na 19sta
przychodzi duzo kobiet od 15 do 35
z dziecmi na ten aqua sie niewchodzi ,ale jest np,niedziela gdzie od 12 do 16stej chodzi sie na sanday funday,czyli sa powrzucane zabawki,pilki,itp..dla rodzin z dziecmi
napisz na gg lub zadzwon to ci wszystko powiem
 
hop hop ostatnio tu zajrzalam, zeby zlozyc zyczenia noworoczne, ale byla ciiiszaaa:D cos sie chyba ruszylo:)
mamuski, jesli macie dzieci w wieku komunijnym albo kogos , kto ma, to polecamy sie:D :
 
reklama
Do góry