reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Olga79

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2009
Postów
300
Miasto
Dublin/Sandyford
Witam wszystkich odwiedzających.

Dziewczyny jestem tu nowa i mimo prób nie znalazłam odzewu na innych forach więc spróbowałam sama takowy założyć.Szukam mam z mojej okolicy, ale i nie tylko.Może są tu jakieś nowe początkujące mamy z Dublina, które tak jak i ja trochę są zagubione wśród tylu tematów i nie wiedzą jak nawiazać nowe znajomości.Więc zapraszam tutaj wszystkie chętne, wszystkie nowe mamy z Dublina i z całej Zielonej Wyspy.Mam nadzieję, że znajdziemy dużo wspólnych tematów.

Wiem, że watków tego typu jest już dosc sporo, ale jakoś nie mogę natrafić na mamy z dziećmi w mojej okolicy, a przynajmniej jest ich niewiele tak jak pisałam powyżej.Może tym razem sie uda i znajdę mamy chetne na spacerki z dzieciaczkami.Mam 29 lat, a moja córeczka Igusia 3.Mieszkam w Sandyford w Beacon.Szukam mam, które chcą miło spędzić czas wraz ze swoimi pociechami.

Pozdrawiam Olga.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny!
Dziękuję za odzew.Jeśli macie nadal ochotę na spotkanie to dajcie znać na gadu-oto mój numer 13728885.
Również nie przeszkadz mi wiek dzieciaczków więc zapraszam chetnych na spacerki i miłe spędzenie czasu:-)
 
Cześć:-)
Aine-tez mam nadzieję, że pomysł wypali.

Jeszcze bardziej bym się cieszyła gdyby znalazły się mamy z okolic.Wtedy spotkania są dużo łatwiejsze.Choć mam nadzieję, że mamy z dalszej części Dublina, a nawet Irlandii również się przyłączą.Zawsze można coś zorganizować.Poza tym myslę, że fajnie by było powymieniać się doświadczeniami związanymi z macierzyństwem.Może ktoś zna jakieś ciekawe miejcsa, w których można spędzić czas z dzieciaczkami. Myślę, że można sobie zorganizować rewelacyjnie czas.Mam dość dużo pomysłów.Dużo jeżdżę Luasem i Dartem szukając ciekawych miejsc dla dzieciaków.No i nie dość, że Iga uwielbia(zresztą chyba jak każde dziecko)jazdę wszystkimi środkami lokomocji to do tego zawsze uda nam się spędzić miło czas i znaleźć coś fajnego.

Idę właśnie przyszykować serniczek z truskawkami na zimno.

Pozdrawiam wszyskich.
 
Cześć!

Aine-świetny pomysł z tymi kursami.Postaram się czegoś więcej dowiedzieć przed Twoim przyjazdem.Bardzo się Cieszę, że wkrótce się spotkamy.

DO WSZYSTKICH MAM BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE ZAMIESZKANIA NA ZIELONEJ WYSPIE!!!

Dziewczynki co sądzicie o pomysle Aine?Myślę, że takie kursy to świetna rzecz.
Może znajdą sie również chetne mamy, które mają ochotę dołączyć do naszego skromnego grona.Może są tu jakieś nowe mamy, które mają ochotę poklikać i nie maja z kim.Wiem, że wątek tyczy się Mam z Sandyford...(sama go stworzyłam), ale zapraszam wszystkich chętnych na spotkania.Może uda się chociaz od czasu do czasu spedzić czas w miłym gronie, a naszym pociechom zorganizować rewelacyjną zabawę w towarzystwie innych dzieci.Pomyślcie.Więc zapraszam do poklikania i podzielenia się tym co, gdzie, kiedy.Mam nadzieję, że mimo tego, że tego typu wątki już istnieją są mamy, które z chęcią dołącza do nas!!!

Pozdrawiam Wszystkich
 
Tak, tak Kochane Aine ma rację.Ja równiez Was zachęcam.Myśle, że jest wiele początkujacych forumowych mam, które chciały tak jak i ja nawiazać nowe kontakty, ale jak sie okazało nie jest to takie łatwe.Zazwyczaj tematy zostały założone ponad rok temu i ciężko się tak jakoś tam odzaleźć.Więc Kochane nic prostszego klikajcie tutaj.Wiem, wiem, że wątek został zatytuowany Mamy z Sandyford... tak jak już pisałam to ja go stworzyłam, ale musiałam go zatytuować inaczej niż moje poprzedniczki.Owszem szukam mam z okolicy, ale równiez tej dalszej.No, a zreszta tak jak Aine juz pisała "dla chcacego nic trudnego".Jeśli nawet mieszkacie w odlełych zakatkach na Zielonej Wyspie to nie widzę przeszkód żeby sobie z nami poklikać.Więc zapraszam wszystkie nowe forumowe mamy i te mamy, które maja ochote na zawarcie nowych znajomości.

Aine-wierzę w to,a przynajmniej liczę na to, że uda się poszerzyc nasze dwuosobowe grono:tak:Co do Polaków tu na wyspach.Oczywiscie zdarza się różnie jak i na całym świecie.I tyczy sie to każdej narodowosci, choc ja również nigdy nie spotkałam się z niechęcią ani rodaków, ani tubylców.Zresztą podejrzewam, ze wiele zależy od tego jacy sami jesteśmy.Ja się również cieszę na nasze spotkanie.Już nie mogę się doczekać.

Pozdrawaim wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
Ruda86-miło mi Cię powitać.

Wiem, że z powodu tytułu może wiele mam nie przeczytać zawartości.Próbowałam to zmienić, ale nic z tego, po prostu się nie da zmienić zewnętrznego nagłówka.Faktycznie szukałam na początku mam z mojej okolicy, dopiero Aine podsunęła mi pomysł, że mogłyby tu również dołączyć mamuśki z całej Zielonej Wyspy.Pewnie wiele z nas próbowało gdzieś poklikac, ale z racji tego, że wiele watków trwa już dłuższy czas nikt nie zareagował.Było tak właśnie w moim przypadku.Myślę, że wiele poczatkujących forumowych mam ma ten problem.Cieżko się odnaleźć w wątkach, które trwaja juz ponad rok.Myślę, że wiele z nas chce pogawędzić, ale nie wie gdzie dołączyć, z kim pogadać.To ja takie właśnie mamusie zapraszam do nas.Myślę, że my Świerzynki możemy stworzyć równie fajną paczkę jak mamy z Limerick-tak jak napisała Aine, albo tak jak mamy z Dublina czy Irlandii.My będziemy nowym kółkiem mam z Dublina, okolic- w zasadzie kółkiem mam z całej Zielonej Wyspy dla których zabrakło miejsca gdzieś indziej.Myślę, ze możemy stworzyć coś fajnego.Mam nadzieje, że z mamusiami z okolicy(Sandyford, Stillorgan,Dundrum itd.) uda się umówić na spacery, a z mamusiami z dalszych stron poklikać, a może nawet od czasu do czasu zorganizowac wieksze spotkanie.
Kochana co do wieku to jakie on ma znaczenie.Myślę, że nikomu nie bedzie przeszkadzało czy któras z nas jest młodsza czy starsza.Najważniejsze, że łączy nas wspólny mianownik czyli nasze pociechy no i to , że jesteśmy mamusiami!!!

Pozdrawiam serdecznie.
 
Witajcie dziewczynki :) Nameczylam sie z zalozeniem tego konta,ufff...Komputer mi sie cos wiesza...Szybko pisze poki mlody spi ;)
Zapisuje sie do Waszego elitarnego klubu-bardzo dobry pomysl i mam nadzieje,ze wiecej dolaczy!A Ciebie Olga kojaze-napisalas mi kiedys przez przypadek na gg.
Rowniez mam juz dosc paletania sie po roznych irlandzko-polskich forach,niby czesc osob wykazuje chec do spotkan,ale jakos to potem umiera smiercia naturalna...-JESLI TO CZYTA MAMA AMELKI-SPOKO, DO SPOTKANIA MLODZIEZY DOJDZIE!!
Natomiast jesli chodzi o fenomen :))) mamus z Limerick- ich jest po prostu mniej i sa bardziej zdesperowane ;0
My mieszkamy w Rathfarnham i babelek skonczyl 9miechow.Cos zaczyna sie budzic,wiec jeszcze szybciutkie pytanko-jak dolaczacie te wszystkie suwaczki?Intryguje mnie to...
Pozdrawiamy
 
Cześć dziewczyneczki!

Aine -wróciłaś już z Polski?

Fajnie, ze grono sie powiększa.
Muszę faktycznie napisać do tego moderatora o zmianę tematu.Bardzo dobry pomysł.
Coś pogoda ostatnio nie dopisuje.Jakos tak szaro, buro i ponuro.Podobno lato miało być wyjątkowe.Fakt były dni bardzo słoneczne, aż człowiek zapominał, że znajduje się w wietrznej Irlandii.Jednak wyglada no to, że były to krótkotrwałe anomalia atmosferyczne i wszystko wróciło do normy czyli pochmurności.Jedyna nadzieja w tym, że mamy poczatek lipca i lato nadal trwa.Póki co to jestem rozlazła i śpiąca i nic mi sie nie chce.Właśnie z Igusią przerwałam układanie klocków bo musze zabrać się za sprzatanie i obiadek.

Życze Wszystkim miłego popołudnia.
 
reklama
86ruda- dzieki za wskazowki!!!Uff...nameczylam sie troszku,bo dziec mi tu wisial caly wieczor na nodze....Te suwaczki to fajna zabawa-nie wiedzialam tylko jak toto wkleic!?Starzeje sie...///

Apropo zmiany tematu -to jestem za tym,zeby tak jakos lokalniej bylo cos jak: MAMUSIE Z PD DUBLINA czy jakos,bo MAMY Z DUBLINA juz sa i bez sensu powielac.Nowa grupa- nowa nazwa.No wlasnie,napiszcie przy okazji skad jestescie dokladniej?Ja sie czuje usprawiedliwiona-obok obrazka-moja dzielnica :)

Bosze,jak juz pozno!!!!
Dobranoc tym,ktore jeszcze nie spia.Dzien dobry tym,ktore to rano czytaja :)
 
Do góry