reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

czesc dziewczyny:-D
ja chetnie sie pisze na spotkanie tylko jeszcze godzina nieznana, chyba ze do piatku sie rozpakuje, dzis Asia sie tak prezy i kopie jakby jej cos nie pasowalo, nie wiem moze sie zdecydowala przekrecic i to dlatego,
Gosia 7267- prosze podaj adres bo ja nie mam zielonego pojecia gdzie mieszkasz :no:
pozdr i buziaki
 
reklama
cześć laski:)
mało ostatnio piszę, ale jakoś czasu brakowało...Gosci mieliśmy-mama, siora z mężem, kuzynka...Takie fajne zamieszanie:)
Wiolu, na ten kurs nie chodzę, bo czasowo mi nie ospowiada:(
Ale za to będę chodzić na lekcje fotografii już od soboty:)))) Wciągnęłam się dziewczyny, mówię Wam! super sprawa:)
 
Ostatnia edycja:
Manija
Przeczytalam twoj opis porodu i jestem przerazona...zawsze sie balam porodu ale teraz to mam mega stracha!!!!
Podziwiam ,dzielna z Ciebie kobitka!!!
 
Keisha Ty sie kochana nic nie bój, bo juz my kobiety tak jestesmy skonstruowane, ze jestesmy w stanie to zniesc dzielnie:tak: Glowa do gory i bedzie dobrze;-) Wysypiaj sie duzo, zebys miala sily na porod. Ja tego nie zrobilam i stad caly ten cyrk :-)

Gosia ja tez bym chetnie wpadla z synusiem, ale no wlasnie- gdzie Ty mieszkasz? :-)

Kto jeszcze chce sie spotkac? Chetnie bym Was w koncu poznala moje kochane :-)
 
Keisha Ty sie kochana nic nie bój, bo juz my kobiety tak jestesmy skonstruowane, ze jestesmy w stanie to zniesc dzielnie:tak: Glowa do gory i bedzie dobrze;-) Wysypiaj sie duzo, zebys miala sily na porod. Ja tego nie zrobilam i stad caly ten cyrk :-)

Gosia ja tez bym chetnie wpadla z synusiem, ale no wlasnie- gdzie Ty mieszkasz? :-)

Kto jeszcze chce sie spotkac? Chetnie bym Was w koncu poznala moje kochane :-)
Jasne,ze przyjdz,ja mieszkam na Stepaside-Belarmine.Najlepiej podjechac autobusem 47 i wysiasc na ostatnim przystanku,albo spacerkiem okolo 40minut od Ciebie,zapraszam:-D:-D:-DWysle Ci adres sms-em.:tak:
Ja bylam dzis u Olgi,dzieki za pyszne jedzonko.Mlody usnal juz w windzie,przespal zakupy,cala droge powrotna,a szlismy na piechote,obudzil sie dopiero pod drzwiami.Teraz je,maly zarloczek...
 
Ostatnia edycja:
hej
przywiozłam jakas grype z polski i jakoś tak nawet nie mam siły przy kompie siedziec

i jak juz wyzdrowieje to oczywiście zapraszam równiez do mnie,wiem wiem ,że to dla was daleko ;-)ale może ktoś będzie miał ochote

i teraz prawko:
do teori mam książke z pytaniami po ang.,a na kompie mam te pytania i odp. po polsku,z tym,że kilka zasad jest teraz zmienionych i jest już nowa wersja książki.

A zapisać sie możecie na stronie internetowej:
Home | Driver Theory Test | English

teraz jest tak,że po tescie można jezdzic z 'L'ka na szybie ale z osobą towarzyszącą, która posiada pełne prawo jazdy (wiele osób sie do tego i tak nie stosuje ;-) i wtedy tylko trzeba liczyc na to ze cie nie zlapia i sie nie doczepią do tego)
po tescie trzeba odczekać pół roku i wtedy można sie zapisać na test praktyczny, czas oczekiwania zależy od osrodka egzaminacyjnego ale przeważnie jest to ok 1.5 -2 miesiące..

jak coś chcecie wiedzieć a pominęłam to piszcie.
 
manija - czy w szpitalu ubierali maluszka odrazu w twoje ubranka? Czy moze tylko na wyjscie a podczas pobytu byl w szpitalnych?
No i napisz mi co bylo potrzebne a co zbedne. Musze zaczac pakowac jakas torbe :). To juz 31 tydzien.
wiesienka juz pewnie spakowana od dawna :)
 
reklama
Keisha Ty sie kochana nic nie bój, bo juz my kobiety tak jestesmy skonstruowane, ze jestesmy w stanie to zniesc dzielnie:tak: Glowa do gory i bedzie dobrze;-) Wysypiaj sie duzo, zebys miala sily na porod. Ja tego nie zrobilam i stad caly ten cyrk :-)

Gosia ja tez bym chetnie wpadla z synusiem, ale no wlasnie- gdzie Ty mieszkasz? :-)

Kto jeszcze chce sie spotkac? Chetnie bym Was w koncu poznala moje kochane :-)
Dziekuje kochana ,mam nadzieje ze jakos dam rade...wiem ze jeszcze za wczesnie by o tym myslec ale taka juz ze mnie panikara .
Btw ja tez jestem z Leopardstown :tak:
 
Do góry