reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z SOSNOWCA I OKOLIC

reklama
czesc xasicax

zapraszamy, moze nasze sosnowieckie forum sie rozwinie hihihihi

dziewczyny, czy wam w ta pogode tez sie chce tylko spac......? ja najchetniej bym z lozka nie wyszla ;D
 
Kunda, ivon - czesc dziewczyny! mieszkam w Wojkowicach ale mam tesciowa w Dabrowie Gorniczej ;) a skad dokladnie jestescie z jakiej czescie dg. Pozdrawiam
 
Witaj Martusia! Wojkowice to przecież tez okolice Sosnowca. Fajnie że nas tu przybywa :laugh: Ja mieszkam w Tucznawie, jest to kawałek od centrum DG. Miałam iśc na pocztę popłacić rachunki i wyszłać paczkę a moje dziecko znowu zasneło i nie mam sumienia go budzić aby go ubrać.
 
oj niestety nie wiem gdzie Tucznawa. No fajnie ze jaest nas coraz wiecej ;) rachunki poczekaja a dzidzia musi sie wyspac ;D Moje dzicko siedzi w nosidelku kolo mnie i sie bawi i cos gada :) mam nadzieje ze troche tak posiedzi hihi
 
Tucznawa jest jak się jedzie na Zawiercie.
Dzisiaj jade do szpitala na USG główki, dobrze ze kumpel mnie zawiedzie bo te zaspy to mnie juz dobijaja. Marza mi sie już normalne drogi bez sniegu.

 
reklama
Hej, ja mieszkam w DG w Gołonogu i wiem gdzie jest Tucznawa ;D

I już za kilka tygodni będę mamusią, bo na razie to jeszcze jestem 2 w 1 :D
 
Do góry