reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z SOSNOWCA I OKOLIC

reklama
Witam laseczki :) U nas wszystko dobrze. Sandrunia zdrowiutka, a to najwazniejsze :D bawi sie calymi dniami smieje sie cala buzia na glos, ze az piszczy i krzyczy z radosci :D Na brzuszku troszke polezy ale szybko sie nudzi juz zaczyna podnosic sie na wyprostowanych raczkach :) Leniwiec moj nie hcce sie uczyc przekrecac z brzuszka na plecki i odwrotnie ale chyba przyjdzie jeszce na to czas. Bawie sie z nia trzyma jej nozki i raczki i raz na jeden boczek, a raz na drugi i bardzo sie jej to spodobalo smieje sie w nieboglosy i zaczyna sama sie tak krecic :) a oprocz tego to mamy klopoty z zalozeniem pieluszki bo mostki robi hihi :) Wazy 7600gr :) moje malenstwo :D Pozdrawiam wszystkich
 
no martusia- wstyd, wstyd- kilka domów dalej i to na tej samej ulicy i trudno nam się spotkać ;D
ale jak zrobi się cieplej to pewnie będzie okazja :D
 
Martusia_78 mieszkałam w blokach na Sobieskiego 247 obok przedszkola, do którego chodziłam, a moi dziadkowie mieszkaja na ul. Kopalnianej. Zdjęcia super.
 
Własnie zobaczyłam że mi się zdjącie Maciusia nie wgrała, ciekawe dlaczego?
spróbuję jeszcze raz.

zdjcie0078ju.jpg



Kiedy w końcu bedzie wiosna? Bo na tą pogadę to nawet nie ma gdzie wyjsc na spacerek wszędzie tylko kałuże i błoto :mad:
 
Cześć Dziewczyny,

Ja tez jestem z S-ca a dokładnie z Dańdówki. Mam 14 miesieczną natalke :) Wcześniej gdy mała wiecej spala to czesto siedzialam na forum, teraz niestety sie tak nie da ;) Jak by co to piszcie, bede zagladac

pozdrawiam Kasia
 
reklama
Do góry