reklama

mamy z sosnowca

Temat na forum 'Śląsk' rozpoczęty przez śmieszka, 21 Lipiec 2008.

1. śmieszka

śmieszka Początkująca w BB

HEJ. Mamy i mamuśki...zwłaszcze te siedzące w domach .czy są jakieś z sosnowca albo okolic??? pozdrawiam :-)

2. misiasia

misiasia Zaciekawiona BB

Jakoś tu pusto. Odmeldowuje się mamuśka z okolic, a dokładniej z dąbrowy górniczej. pozdrowienia ;)

3. reklama
  4. Flexy

Flexy Czerwcowa mama 2008

Ja się zgłaszam z Sosnowca:-) a no i fakt, jakoś tu cichutko, wierzyć się nie chce że jest nas z sosnowca i okolic tylko trzy:szok:

5. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

jest nas więcej, ale jesteśmy na wątku Mamuśki.....

6. śmieszka

śmieszka Początkująca w BB

Witajcie. Dawno mnie na forum nie było bo myślałam że już żadnej mamy z Sosnowca nie spotkam.:-). a Dąbrowa całkiem niedaleko...
    Skoro już jesteśmy w cztery,to moze któraś mama ma pomysł o czym " pogadać "?
    ciesze się że nie jestem tu sama hihihi.

Pozdrawiam;-)[​IMG]

7. klik3

klik3 Styczeń 2008

Witam :) Ja także jestem z dąbrowy górniczej :) Widze ze jest Nas coraz więcej :)
    Jestem Młoda Mama Nikoli która ma skończone 8 miesięcy. Obecnie siedzę w domu i zajmuje się pracami domowymi :-)
    P.S. U mnie jest strasznie Zimno, 7 stopni c, siedzimy w domku, a w domu tez nie jest za ciepło bo nie grzeja jeszcze, hm... takze jestesmy troche poubierani :) :)
    A co u Was Mamusie słychac??

8. izoldzia

izoldzia Fanka BB :)

Hej Klik tutaj na tym watku mało jest mamuś jesli masz ochote pogadac większosc jest na wątki Mamuśki.........zapraszam:)

9. klik3

klik3 Styczeń 2008

Aha dziękuje :) to zajrzę na wątek Mamuśki :-)

10. reklama
  11. storczyk6

storczyk6 Początkująca w BB

ja również jestem z sosnowca:happy2:

12. Layla

Layla Gość

i ja sie melduje

Poleć forum