reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z sosnowca

ANDZia powiem tak teoretycznie był:) hihihi bo za pierwszym razem gdy juz miał do mnie przyjsc wyskoczyła cesarka:( i jak wrócił to juz po wszytskiemu było......... a za drugim razem hmmm znów nie zdązył ale po poraodzie codziennie do mnie przychodził i pytał jak ise czujemy:-)
 
reklama
Hej, hej:-)
I ja witam:tak:Też jestem mamą z Sosnowca:tak:Ale widzę, że tu raczej słaby ruch:eek:gdzie te wszystkie mamy się podziały???:confused:
 
Cześć Dziewczyny :-) Mamy z Sosnowca są najlepsze:-) Witam ja też jestem mamusią od trzech miesięcy są one ciężkie bo Krzyś ma kolki :-( ale daje jakoś rade. Z miła chęcią poznała bym inne mamy z Sosnowca i zawarła przyjaźnie odzywajcie się jestem z wykształcenia położną z miłą chęcią pomogę w razie potrzeby.Pozdrawiam
 
Witam ja też z sosnowca.
Wie ktoś co się w 2ce dzieje??
Jestem przeraźona. 1 porodówka na całe miasto:-(
 
reklama
cześc wszystkim mamusia ja tez jestem z sosnowca i termin mam na 3 listopada bede rodzic w 2 w s-c moje dwie znajome rodzily wlasnie tam w czerwcu i 2 dni temu:) troche podpytalam i mniej wiecej juz wiem co i jak , bardzo mnie cieszy ze moze byc ze mna przy porodzie maz i nie trzeba za to placic ale tylko jak rodzi sie naturalnie bo jak cesarka to juz traktuja jak zwykla operacje i jset sie samej:(kto jeszcze bedzie mama w listopadzie?a moze pod koniec pazdziernika?
 
Do góry