reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z sosnowca

Witam wszystkie mamuśki!!. Ja i moja 2,5 miesięczna córa również jesteśmy z Sosnowca-dokładnie Pogoń. Trochę mi się nudzi na macierzyńskim samej więc bardzo ciesze się że mogę pogadać z innymi mamami z miasta. A może nawet i spotkać się na jakimś spacerku??:-)
 
reklama
dopisuje się kolejna mama z Sosnowca. Mam dwu i półroczną córcie Antosie. Ja natomiast polecam choć daleko szpital w Rudzie Śląskiej gdzie rodziałam i było super. Mój lekarz choć z Zagłębia tam pracuje. Wyposażnie oddziału i opieka super.
 
Witam ponownie,
potrzebuję informacji na temat Sosnowieckiej porodówki, jak to w tej chwili wygląda?
Może któraś była i coś wie.
Zdrówka życzę:-D
 
no rodziłam tam , syf z malarią, na szczęście nie zarazili nas niczym ,a le standard pielęgniarki nie miłe, te od noworodków to masakra.......każda mówi cos innego , nacięcie krocza bez poinformowania gratis nawet przy niewielkim dzidziusiu
 
dziewczyny jest juz wątek sosnowiecki więc po co dublować? może sie po prostu przeniesiecie co?
 
Do góry