reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z sosnowca

reklama
Ja się zgłaszam z Sosnowca:-) a no i fakt, jakoś tu cichutko, wierzyć się nie chce że jest nas z sosnowca i okolic tylko trzy:szok:
 
Witajcie. Dawno mnie na forum nie było bo myślałam że już żadnej mamy z Sosnowca nie spotkam.:-). a Dąbrowa całkiem niedaleko...
Skoro już jesteśmy w cztery,to moze któraś mama ma pomysł o czym " pogadać "?
ciesze się że nie jestem tu sama hihihi.

Pozdrawiam;-)
url%5D
 
Witam :) Ja także jestem z dąbrowy górniczej :) Widze ze jest Nas coraz więcej :)
Jestem Młoda Mama Nikoli która ma skończone 8 miesięcy. Obecnie siedzę w domu i zajmuje się pracami domowymi :-)
P.S. U mnie jest strasznie Zimno, 7 stopni c, siedzimy w domku, a w domu tez nie jest za ciepło bo nie grzeja jeszcze, hm... takze jestesmy troche poubierani :) :)
A co u Was Mamusie słychac??
 
Hej Klik tutaj na tym watku mało jest mamuś jesli masz ochote pogadac większosc jest na wątki Mamuśki.........zapraszam:)
 
reklama
Do góry