reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Targówka lub okolic??

Gaaabi

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2009
Postów
16
Czy sa tu jakies mamy z Targowka lub okolic?? Szukam przedszkola dla swojej pociechy i bardzo potrzebuje rady co do wyboru...wszelkie opinie mile widziane!
 
reklama
hej - ja postaram się pomóc. Przerobiłam kilka przedszkoli w okolicy Białołęki/Targówka i coś o nich wiem. Masz jakieś oczekiwania co do własności placówki - prywatne czy państwowe?
 
Hej, ja jestem z Bródna. Nie wiem czy Cię to interesuje. Moja Córka chodzi do przedszkola na Syrokomli, ale szczerze mówiąc nie wiem czy w tym roku mają przyjęcia, bo placówka jest w remoncie. Burzą ją i na tym miejscu będzie piękne, nowoczesne przedszkole, ale otwarcie dopiero za rok. Obecnie dzieci przyjęte do tego przedszkola są wożone do szkoły na ul. Krakusa, gdzie przedszkole wynajęło pomieszczenia. Nie mniej jednak, przedszkole jest bardzo fajne, panie bardzo miłe i profesjonalne, dzieci dużo się uczą od samego początku, a i warunki już za rok będą super. Ja jestem bardzo zadowolona i moje drugie dziecię już za rok tam będę wysyłać.
 
Podepnę się pod wasz wątek, bo chociaż mam jeszcze troszkę czasu, to wolę wybrać wcześniej, żeby móc sprawdzić przedszkole. Mieszkam na Białołęce.
 
Oj, odpowiadało by, ale jak idzie do remontu to rzeczywiście może być problem. ja mam takie pytanie, już wpisałam w innym wątku o tym przedszkolu, ale może ktoś coś wie o Tęczowym Przedszkolu. Na stronie internetowej jest wszystko bardzo fajnie opisane, czesne 830zł, specjalistyczna kadra itp, ale wiadomo że w internecie wszystko ładnie wygląda. Kolejnym plusem jest to, że można w sobotę również za niewielką opłatą w sobotę zostawić dziecko, a praca wiadomo...na pewno się tak wybiorę ale może ktoś coś słyszał?
 
Witajcie!

I ja trochę zmienię temat - a właściwie lokalizację ;) Od niedawna interesuję się zapisaniem mojego Stasia do przedszkola i często słyszę, że czas oczekiwania na zapisanie do dobrego przedszkola to nieraz rok lub dwa lata. Czy to prawda? Czy możecie polecić jakieś przedszkola w Warszawie na Żoliborzu, w których nie trzeba przechodzić kilku etapów rekrutacji?
 
Ja mieszkam od tygodnia na Targówku przy Kowalskiego napreciwko Ratusza . Mam 2 letnią córeczkę Natalię:) i 30letnirgo męża Zbyszka
 
Zapraszamy Was na bezpłatne spotkanie z Panią dr Joanna Heidtman
"Siła i piękno Kobiety"
Podczas warsztatów zajmiemy się umacnianiem wewnętrznej siły kobiety. Zobaczymy, czy potrafimy wspierać same siebie tak, by móc mieć więcej energii i poczucia wewnętrznej harmonii, a tym samym piękniej i pełniej układać swoje relacje z innymi


Zapisać się można poprzez formularz na stronie :
„Siła i Piękno Kobiety” - warsztaty z dr Joanną Heidtman, ekspertką Dove. - BabyBoom.pl
 
reklama
Do góry