reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

A oto i kilka fotek :-)
 

Załączniki

  • Obraz 050.jpg
    Obraz 050.jpg
    66,7 KB · Wyświetleń: 49
  • Obraz 035.jpg
    Obraz 035.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 44
  • Obraz 093.jpg
    Obraz 093.jpg
    53,5 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Jak miło zobaczyć Renie z maleństwem, bardzo ale to bardzo się cieszę Reniu , że juz macie wszystko za wami:-):-):-)

Witam , również Ilonkę:-) Jest nas coraz coraz więcej:-)

A wy słoneczka nie gadac tyle o maleństwach, tylko brać się do roboty i żeby efekty było widać...Emrah jak na razie nie ma zbyt dużego grona rówieśników wśród naszej rodzinki polsko- tureckiej- forumowej:-D
 
A ja pewnie powinnam sie wstydzic ,ze tu bardzo rzadko teraz zaglądam.... Ale teraz jak najwiecej czasu spędzam z rodziną i ucząc dzieciaki w szkole. Z Alim przeżywamy renesans uczuć, co jest bardziej przyjemne niz pierwsze miesiace po slubie;-) na studiach mam juz prawie finisz, tylko 2 miesiace mi zostay i ucze juz w szkole dzieciaki, co sprawia mi ogromna przyjemność. ...Ciesze się, ze iu was jest wszystko w porządku, tylko biedna nata Tur przezywa cięzkie chwile. W tej kwestii podpisuje sie pod postem Gangrenki........
 
dziewczyny dzieki wielkie za wszystko , za dobre słowo , za kciuki , szczegolne podziekowania dla Gosi , odemnie tez dostanie kopa , ona jest taka dobra dusza , ze kopa za kopem dostanie . Karolcia ty to powinnas niezłą opierdówke zebrac za to nieodzwanie sie ooooooooooooooooo ale rozbrykałam towarzystwo hohohohoho kazda chce miec dzidzie no no no , do dzieła dziewczyny i spac jak najwiecej po po bedziecie mazyc o snie hahahahahahahah i relaxie , płakc i smiac sie jednoczesnie , złoscic i wyciszac , ak to jest po porodzie i '' z kruszynka'' 24/24 wrzeszczaca a szczególnie jak niewiadomo o co jej chodzi tak naprawde uffffffffffff
 
Widzę, że agresja się szerzy, biedna Gosia :rofl2::rofl2:

Gosiu ja to się chyba z tej drugiej pozycji wycofam tak do końca studiów, chociaż moja polówka marudzi o maluszku, a ja maleństwo Renatki cudne po prostu, ale narzazie musimy powalczyć z turecka biurokracją, może uda się jakoś tę służbę skrócić, podobno można zapłacić czy jakoś tak:unsure:.

Oj cieście sie dziewczyny ze wasi panowie moja to już za sobą:yes:
Uciekam sie pakować, bo jutro znowu Warszawa:-(
Kurcze, ale się cieszę, że Was znalazłam....aż się normalnie wzruszyłam:-D:rofl:
 
reklama
czesc Dziewczynki!

ja jak po ogien, bo neta podkradam chwilowo sasiadom... hihihi;-);-) z mieszkaniem mam jeszcze male klopoty- koczuje u znajomych i zagladam tutaj bardzo rzadko.

Reniaaaa- Sebek cuddddnyyyy:-):-), ufff - wiele bym dala za takiego maluszka, nawet gdyby mial plakac 25/24...

Ilona - o podplaceniu za skrocenie sluzby nieco slyszalam, ale podobno sa to dosc duze sumy:szok::szok:.

Karolcie usprawiedliwiam, bo sama obecnoscia tutaj ostatnio nie grzesze:zawstydzona/y:, no i do tego jeszcze to ozywienie w zwiazku - pozazdroscic...
Do wyjscia A. zostalo juz tylko 40 dni - yupiii:-p:-p:-p

Dobrej nocy zycze i do nastepnego razu;-)!
 
Do góry