reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

dziewczyny czas leci bardzo szybka wiec nie zamartwiac sie tylko czekac spokojnie , ja na A. czekałam 5 minesiecy , teraz juz go mam , doczekałam sie hehe a nieraz mam i dosc juz go takie to to zycie jest hahaha mówie wam doczekacie sie swoich kochanych , nie zamartwiac sie , a kazda tesknota spoteguje miłosc , Gangrenko na ramieniu , tak dokładnie , tak pisałam i fakt jest to słodkie '' ale i meczace '' hehehehe ale mam nadzieje ze dam rade , IdealAsk jestes kochana , wiesz o tym???????? Gosia to silna babeczka ale jak zobaczyłam jak ryczy do kamery widzac mojego synka ufffffffff ryczałam i ja , takie to my baby silne jesteśmy hahahah trzymam kciuki dziewczyny za czas aby szybko leciał i zebysci byly w ramionach ukochanych , jak u was czas poleci , to i u mnie tez , a sebus bedzie coraz wiekszy i moze zdrowszy i spokojniejszy , mam nadzieje tez , ze A. dostanie to KCP , ze nie ebdziemy sie żegnac o matko , nie wyobrazam sobie , poczatek maja bedzie sadujący dla nas ufffffffffffffffffffff sa papiery nie do przejscia , wiec nie wiem jak bedzie z tym kcp .....ale sie modle , ostatnio coraz wiecej hmm chyba sie starzeje hahahahahah
 
reklama
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Gosia, a za co właściwie dziewczyny chcą dać Ci kopa ???
Chyba coś przegapiłam :errr:

Ilonka - Ty się nie martw, bo czas szybko zleci. Ja w zeszłym roku czekałam na mojego Alego prawie 10 miesięcy! Przez ten czas widywaliśmy się od czasu do czasu na kamerce i rozmawialiśmy przez telefon, ale niezbyt często. Niejednokrotnie przeżywałam chwile słabości i kryzysu, ale jakoś zleciało i wytrwałam. Taki czas rozłąki naprawdę wzmacnia uczucia, tak jak wspomniała Renia i patrząc na to z perspektywy czasu robi dobrze dla związku. Najważniejsze to myślec pozytywnie, a najlepiej nie myśleć za dużo, bo to też nie pomaga :-). Teraz z moim Alim też zobaczymy się najprawdopodobniej dopiero w lipcu, ale w sumie to już się przyzwyczaiłam do tych rozłąk...
W zasadzie jakby tak się dobrze nad tym zastanowić ma to całkiem sporo plusów.

Można sobie wyskoczyć z koleżankami na piwo bez odpowiedzi na pytania w stylu "za ile wrócisz?" :-D:-D:-D
Chyba wiecie dziewczynki co mam na myśli? Znacie to? :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Gosieńko ja tam swojej polówki długo nie wyposzczę z polski jak już tu przyjedzie:rofl2:

Doris 10 miesięcy? naprawdę, dzielna z Ciebie dziewczynka :-D

IdeaL_Ask też słyszłam o 5 tys euro, dużo, ale przez te 15 miesięcy można by tyle zarobić:blink:

url%5D
 
reklama
Do góry