reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

dziewczyny sorry ale wiecie same ja to mam mało czasu , bo mój swiat sie kreci wokół sebusia tylko teraz , karmienie , nie moze zrobic kupy , brzuch go boli , ulewa , karmienie , kupa , masarz brzucha , karmienie , noszenie na rekach , takie to oczko w głowie teraz , wiec mam nadzieje ze jestem usprawiedliwiona [ moja nieobecnośc ] jak to mówia oby do lata ja teraz mówie oby do niedzieli , w niedziele bede miala mojego osobistego anioła w domu hahahah tak tak tak Gosia to o tobie , nawet nie wiesz jak sie ciesze , ta wizyta to dla mnie hmm to dla mnie hmm brak mi słow , to dla mnie ejst wszystkim , Idealna a ty zacznij wierzyc jestes kochana i kropka , a co do tesknoty dziewczyny i oczekiwania na swych lubych dacie rade , ostatnio opisywalam Gosi , moje poczatki ciązy- sama , 2 trymest - sama , lekarze , skurcze - sama , 5 miesiecy czekałam na Aykuta , opuscily mnie praktycznie wszystkie kolezanki , no bo co mozna ze mna robić ??/ nie pije , w ciązy , nie tanczy , nocy nie zarywa , do pabów nie chodzi pchiiiiiiiiiiiiiiiiiii cóz za kolezanka --- takie to zycie jest , ale dalam rade i si doczekałam i przylecial i jest , a teraz wierzcie mi haha czasem mam go dośc , czasem przychodza mysli , jedz człowieku na troche , ale wiem ze zaraz bm teskniła znów [ chyba bym ??] hmmmmmm takie własnie jest zycie ---- niekt nie mówił , że bedzie łątwo , nikt nie mowił ,ze bedziesz miał to.........
 
reklama
Ja na sekundy.
Aureolka: swoim postem sprawiłaś, że się baaaardzo szeroko jak głupia szczerzyłam:-) A wzmianka o "jedź człowieku na trochę" była GENIALNA!:-D I "chyba bym":-p

Szybka buźka i zmykam. MUAH! dla Panienek i Pań:-p
 
Aureolko wierze na słowo, że przy takim maleństwie to zajęcie cala dobę, ale szybko maluch podrośnie i dopiero wtedy sie za nim nabiegasz:-). A może mnie też ktoś odwiedzi??:-( Nikt?:szok::-D Zapamiętam sobie:wściekła/y::-):-).

Gangrena racja, "a jedź człowieku na trochę" było najlepsze:rofl::rofl2:
 
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Gosia hmmm czy to nie dziwne , że jednym czasie i ty i Idealna sie gdzies wybieracie hmmmm ty to wiem gdzie - no do mnie , ale gdzie Idealna hmmmm cos mi tu spiskiem pachnie hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm dziewczyny czy wy nie spiskujecie czasem ?????????????? Idealna , przyznawac sie mi tu zaraz gdzie wybywasz do tych przyjaciół??????????? Gangrenka to miało tak zabrzmiec i miałyscie sie uśmiac , bo taka prawda , tesknimy i to logiczne , ale czasem jzk juz mamy na codzien , uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff '' jedź człowieku na troche ''
 
reklama
hmmmmmmm no coz moze sie myle , ale hmmmmm cos mi tu smierdzi i czuje ze to spisek , moze sie myle hmmm ok Idealna skoro jedziesz do przyjaciół ok, Gosia ja juz na ciebie czekam
 
Do góry